Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Essa Wedding Planner

Essa Wedding Planner Hakkında

Essa Wedding Planner ailesi olarak Bursa kına organizasyonlarına bambaşka bir renk katıp çiftlerimizin taleplerini gerçeğe dönüştürmeyi ilke edindik. İşimiz seçtiğiniz mekanı güzelleştirmek ve gecenize farklı dokunuşlarda bulunmak. Kına mekanlarının konseptlerini hazırlamaktan gösterişli dans şovlarına ve farklı detaylara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verebiliriz. Tüm organizasyonlarınız bizim için son anına kadar büyük önem taşır ve titizlikle çalışırız.

Deneyim
Uzun yıllardır davet organizasyon alanında hzimet verdiğimiz güçlü bir ekibimiz var. Yılların getirdiği tecrübemiz sayesinde çiftlerimizin isteklerini çok iyi anlıyor ve tam da istedikleri gibi eğlencelere imza atıyoruz. Kına eğlencelerinde ve bekarlığa veda organizasyonlarında kullandığımız ekipmanlarımız ve aksesuarlarımız çok zengin. Davet sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek Essa Wedding Planner ekibi olarak kendimizi her zaman geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Hizmetler
Kına organizasyonlarımızda ilk işimiz davet alanını incelemek ve talepleriniz doğrultusunda eksiklikleri belirlemek oluyor. Geleneksel veya modern bir kına gecesi için istediğiniz tüm kına aksesuarlarını temin edebiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan da aksesuar kiralamanız mümkün. Kına eğlencenizin unutulmaz bir şölene dönüşmesi için dansçı nedimelerimiz var. Gece boyu sizi yalnız bırakmıyorlar ve kostümlerini sizin bindallı ve kaftan seçimlerinize göre hazırlıyoruz.

Gecenin başından sonuna dek değiştirebileceğiniz birbirinden farklı kına giysilerinizle gecenin parlayan yıldızı siz olacaksınız. Nedimelerinizin deve tüyü yelpazeleri ve LED ışıklı davullarıyla salona gösterişli bir giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kına müziği, kına süslemesi, kına tepsisi gibi detayları da mükemmel bir şekilde organize ediyoruz. Bursa kına organizasyon şirketlerini araştırırken dilek fenerinden zenneye kadar kına paketlerimizin ne kadar zengin kapsamlı olduğunu göreceksiniz.

Dekorasyon / Süsleme
Kına gecelerinin vazgeçilmezi kırmızı dekorasyon alternatiflerimizde elbette ön planda oluyor. Kına tahtı, kına dekorları ve kına aksesuarlarımızın farklı renk ve model seçenekleri var. Bu özel gece için konsept belirleme ve aksesuar seçimi aşamalarında hem sizin taleplerinizi hem de davet mekanının özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Rengarenk tüller, puflar, dekoratif kına sepetleri ve görsel şovlarla şıkır şıkır bir gece sizi bekliyor.

Bursa kına organizasyon paketlerini incelediğinizde titiz çalışmalarımızla Essa Wedding Planner farkını siz de göreceksiniz. Profesyonel ekibimiz tüm özel davetlerinizi adım adım planlıyor ve geriye gelin adaylarımızın düğünleri kadar konuşulan kına gecelerinden kalma anılar kalıyor. Farklı konseptler, zengin kına aksesuarları seçenekleri ve uygun fiyatlarımızı değerlendirmek için alttaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya aklınıza takılan sorularınız için sayfamızdaki ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Essa Wedding Planner Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Essa Wedding Planner Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Begüm & Emir

Düğün Tarihi: 21.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Esse Wedding Organizasyona çok teşekkür ederim nişanımız için mükemmel bir organizasyon hazırlamışlardı. Her şey çok güzeldi planlı düzenli ve çok ilgi ve alakalılardı.. Esra hanıma da gösterdiği özen ve ilgi için çok çok teşekkür ederim her şeyle birebir ilgilendi herkese tavsiye ederim ..... devam 

Melike & Tuğrul

Düğün Tarihi: 21.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Canımm Esra Ablam,
Tek kelimeyle muhteşem bir ekip !
Hayalimdeki kınayı birlikte yaptık . Her anımda yanımda olan organizasyon şefim Elif Hanım’a da çok teşekkür ediyorum. Bol kıyafetli bir Arnavut kınasını bir şölene çevirdik sayesinde :)
İyi ki sizleri tanıdım .

Ece & Hakan

Düğün Tarihi: 08.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

08.08.2020 tarihinde Esra Wedding ile birlikte düğünümüzü gerçekleştirdik. Pandemi kaynaklı o kadar gergindik ki, düğünümüz nasıl olacak düşüncesi aklımızdan hiç gitmedi. Taa ki Esra hanım ile tanışana kadar :)
Düğünümüze haftalar öncesinden Esra hanım hazırlıkları öyle güzel organize etti ki...
devam 

Pınar & Çağatay

Düğün Tarihi: 04.07.2020

4 TEMMUZ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DÜĞÜN ORGANİZASYONUMUZ İÇİN BİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN ESRA HANIM VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İŞİ HAKKIYLA VE ÖZENLE YAPAN FİRMA OLDUKLARI İÇİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.