Essa Wedding Planner

E-posta Gönder

0850 532 1939

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

4.000-6.000 TL

Min. Fiyat

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 4.000-6.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamasını Essa Wedding Planner Bursa ailesi olarak gerçeğe dönüştürüyoruz! Bizim işimiz, seçtiğiniz mekanı güzelleştirmek! Mekan konsepti hazırlamaktan dans şovlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Önce davet alanını inceleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Davet alanınızın ekipman eksiğini tamamlıyoruz. Kına tahtı, dekorlar ve kına aksesuarlarını temin ediyoruz. Hepsi için farklı renk ve model seçeneklerimiz var. Kına tahtının yeri ise çok ayrı! Kırmızı, beyaz ve yeşil renk tahtlarımız en çok dikkat çeken renkler. Kullanacağımız aksesuarların renklerine ve konsepte karar verirken hem sizin taleplerinizi dinliyor hem de davet alanınızın özelliklerine dikkat ediyoruz. Son dönemlerde en çok kırmızı ağırlıklı geleneksel kına eğlenceleri ya da rengarenk tüllerle yaratılan renk cümbüşünün içerisinde modern kına eğlenceleri tercih ediliyor. Ancak alternatiflerimiz sadece bu iki seçenekle sınırlı değil.

Eğlencenizin görsel bir şölene dönüşmesi için nedimelerimiz var. Dansçı nedimelerimiz mekana giriş anınızdan itibaren sizinle birlikte oluyor. Bindallı ve kaftan modelinizi ve renkleri göz önünde bulundurarak onlara da kostümler ayarlıyoruz. Hepsi birbiriyle uyumlu giyiniyor. Kına gecenizde birden fazla kıyafet giyebilirsiniz. Örneğin eğlencenin başında farklı kına yakma töreninde farklı giyinecekseniz onlara da size uyum sağlayacak giysiler temin ediyoruz. Nedimelerimizin, deve tüyünden yapılma yelpazeleri ve hiç bitmeyen enerjileri ile dikkat çekeceklerine eminiz. LED ışıklı davullarla sizi dans pistinin ortasına alırken, nedime kızlarımız etrafınızı çevreleyerek konuklarınıza hoş bir görsel şölen yaşatıyor.

Profesyonel ekibimiz kına geceleri başta olmak üzere düğün, nişan, evlilik teklifi gibi organizasyonlar için de hizmet veriyor.

Bursa kına gecesi organizasyon firmaları arasında araştırmanızı burada sonlandırabilir, bir an an önce bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Essa Wedding Planner’a ulaşmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Esra Uğurlu

  • Telefon: 0850 532 1939
  • Adres: Konak Mah. Lefkoşe Cad. Hotel Gold Majesty Nilüfer / Bursa

Essa Wedding Planner Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


E&H

Ece & Hakan

Düğün Tarihi: 08.08.2020

08.08.2020 tarihinde Esra Wedding ile birlikte düğünümüzü gerçekleştirdik. Pandemi kaynaklı o kadar gergindik ki, düğünümüz nasıl olacak düşüncesi aklımızdan hiç gitmedi. Taa ki Esra hanım ile tanışana kadar :)
Düğünümüze haftalar öncesinden Esra hanım hazırlıkları öyle güzel organize etti...
devamı 

P&Ç

PINAR & ÇAĞATAY

Düğün Tarihi: 04.07.2020

4 TEMMUZ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DÜĞÜN ORGANİZASYONUMUZ İÇİN BİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN ESRA HANIM VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İŞİ HAKKIYLA VE ÖZENLE YAPAN FİRMA OLDUKLARI İÇİN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!