Elenay Organizasyon

E-posta Gönder

  • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Elenay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Elenay Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elenay Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Elenay Organizasyon Hakkında

Hayalleri gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, aynı heves ve ilk günkü heyecanla yürümeye devam ediyoruz. Elenay Organizasyon adı ile kurduğumuz firmamızla sektöre hızlı bir giriş yaptık ve kısa sürede adımızdan söz ettirdik. Bulunduğumuz konum itibariyle Gemlik kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz ve hizmet kalitemizle farkımızı ortaya koyuyoruz. İşimizi severek ve çok da özenle yapıyoruz, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizle samimi ve sıcak bir ilişkş kurarak onlara güler yüzlü bir şekilde çözümler sunuyoruz.

Kınalar özelinde konuşmak gerekirse bu günlerin özellikle de gelinlerimiz için büyük bir önemi olduğunu herkes bilir. Çünkü bir çiftin evliliklerinin öncesindeki bir kutlama olsa da özünde gelinler için yapılan bir seremonidir. Kültürümüzün çok eski geleneklerinden biri olan bu özel günü eski ve yeni tüm âdetleriyle birlikte hayata geçirebiliyoruz. Gelinlerimizin isteklerinin tamamını gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyor, sektörümüzdeki gelişmeleri ve yenilikleri muhakkak takip ediyoruz.

Çiftlerimize bu gece için sunduğumuz pek çok hizmet var ve örnek olması açısında birkaç tane örnek vermek istiyoruz. Kına tahtı kurulumu yapıyor, mekanı süslüyoruz. Üstelik mekan ayırt etmiyor, otelde, kafede, kır bahçesinde, düğün salonunda ve hatta sokakta dahi organizasyonu düzenleyebiliyoruz. Kostümlü kına kızlarımız ve dans şovlarıyla geceyi renklendiriyoruz. Kaftan ve aksesuarları temin ediyoruz. Kına tepsisi ve sepeti, konsept hazırlama, makrome süslemeler, davullar ve daha pek çok detay.

Kına geceleri haricinde de pek çok türde özel gün etkinliğinizi planlayıp düzenleyebiliyoruz. Bunlar arasında ise; söz ve nişan merasimleri, evlilik teklifleri, dış çekim konsept kurulumu, baby shower partileri, doğum günü kutlamaları, doğundan önce cinsiyet belirleme partisi, yıl dönümleri gibi örnekler bulunuyor.

Hepsi ve daha fazlası için Elenay Organizasyon olarak bizimle çalışmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.