Duygu Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Duygu Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.250-3.000 TL

  • Aksesuar Kiralama

Duygu Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Duygu Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır en güzel ve en özel günlerin kusursuz şekilde geçirilebilmesi için çalışıyoruz. Bursa’nın en iyilerinden biri olma yolunda ilerleyen markamız Duygu Organizasyon Gemlik merkezli bir firma olmasına karşın elbette ki tüm şehirde faaliyet gösteriyoruz. Kına geceleri ve nişan merasimleri başta olmak üzere; doğum günleri ve evlilik teklifleri gibi pek çok özel gün kutlamasını da başarıyla düzenliyoruz. Organizasyonculuğun yanı sıra kadın bir piyanist olarak müzik hizmeti veriyor ve parti malzemeleri sattığımız dükkanımızı işletiyoruz.

Kınalar özelinde konuşmak gerekirse hizmetlerimiz çok zengin ve çeşitli olduğu için bunları çiftlerimize en iyi şekilde aktarmanın yolu paketlerden geçiyor. Paketlerimizin içeriğine göre fiyatlarımız da değişkenlik gösteriyor. Bu sayede çiftlerimize sunduğumuz paketler sonucunda hem zevklerine hem de bütçelerine göre seçimlerini yapabiliyorlar.

Şimdi size fikir vermesi ve örnek oluşturması açısından hizmetlerimizden biraz daha detaylı bahsetmek istiyoruz. Gelinlerimize yılın modasına uygun birbirinden güzel kaftan seçenekleri sunuyor, arkadaşlarına da nedim kaftanı veriyoruz. Duvağını, eldivenini ve diğer aksesuarlarını temin ediyoruz. Konsepte göre özel kostümlü kına kızlarımız ve onların dans şovları geceyi renklendiriyor. Kına tepsisi, kına sepeti, el gülleri, el mumları, nedime taçları, çubuk ziller, geline yelpaze, gelin tefi gibi aksesuar ve eşyaları veriyoruz. Fotoğraf çekimleri için arka dekor kuruyor, kınanın gerçekleştiği mekanı süsleyebiliyoruz. Konuklara dağıtmak için kuru kına, genle yakmak içinse yaş kına bulunduruyoruz. Havalı gelin çıkışı için ledli davul ve dans şovu sunuyoruz. Konuk karşılama için nedimelerimiz gül lokumu servis ediyorlar.

Bunlar haricinde de eskiden gelen veya yeni popülerleşen tüm o ritüel ve seremonileri de gerçekleştirebiliyoruz. Yeter ki gelinlerimizin tüm istekleri gerçekleşsin ve onlara kusursuz bir gecede stresten uzak bir eğlence sunabilelim.

Hepsi ve daha fazlası için Duygu Organizasyon Bursa’da sizi bekliyor, hemen yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.