Diva Organizasyon

2 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Diva Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Diva Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Diva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Diva Organizasyon Hakkında

Profesyonel bir ekibin kına gecenizi planlamasına ne dersiniz. Diva Organizasyon olarak Bursa Osmangazi’de hizmet veriyor, geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi şölen tadında kulamanız için titizlikle çalışıyoruz. Düğün hazırlıklarınızla uğraşmaktan kına gecenizi planlamaya enerjiniz kalmamış olabilir. Hiç merak etmeyin bütün hazırlıkları sizin yerinize biz hallediyoruz. Tüm detaylarla tek tek ilgilenerek size seçenekler sunuyor, unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedelim size. Öncelikle hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Sizinle birlikte tarzınıza en uygun konsepti birlikte belirliyor, konseptinize karar verdiyseniz ise size birçok seçenek sunuyoruz. Hint konsepti, Osmanlı konsepti ve modern tarzda davet alanınızı süsleyerek ihtişamlı bir görünüme kavuşturuyoruz.

Davet alanında sizi neler mi bekliyor?

- Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru kına tahtını mekânın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Üstünü cibinikle süslüyor, etrafına renkli minderler yerleştirerek konsept bir hava yaratıyoruz.
- Bindallı ve kaftanlarda size kırmızı, mor, pembe olmak üzere birçok renk seçeneği sunuyor, arkadaşlarınıza da belirli sayıda bindallı temin ediyoruz.
-Kına tepsisi başta olmak üzere kına mumuna kadar hizmetlerimiz bulunuyor ayrıca konuklarınız için kına taçları pullu mendiller, tef ve el zilleri gibi aksesuarlarla eğlencenizi renklendiriyoruz.
-Eğlencenizi daha hareketli hâle dönüştürmek için kına ekibimizin sergilediği danslarla sizi eğlendiriyor, davul şovuyla organizasyonunuza çeşitlilik kazandırıyoruz.

Bursa kına organizasyonu şirketi arayışındaysanız doğru adreste olduğunuzu bildirmek istiyoruz. Çiftler tarafından tercih edilen bir adres olarak bu mutlu gününüzü birlikte planlamaya talibiz. Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya hazırlanın. Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Diva Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Mahinur & Sedat

Düğün Tarihi: 17.07.2021Harika bir ekip tabi bunun yanında harika bir ilgi vardı.Büşra hnm iyiki sizi tanıdık iyiki yollarımız kesişti işini okadar disipli yapıyorki misafirleri bile kendine hayran bırakabiliyor🙏🏻 divakina_organizasyon Tekrar tekrar teşekkür ederiz herşey için.

Miray & Eray

Düğün Tarihi: 26.08.2020O kadar samimi ve muhteşem bir geceydi ki hala kına gecem konuşuluyor ilgileri ve organizasyonları muhteşem ötesiydi iyi ki tutmuşum gözüm kapalı tavsiye ederim. Büşra hanıma ayrıyetten teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.