Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Derya Tasarım Organizasyon

Derya Tasarım Organizasyon

Derya Tasarım Organizasyon Hakkında

2015’ten beri hayal ettiklerinizden çok daha fazlasını size sunan bir organizasyon şirketiyiz. Gelin adaylarımıza vur patlasın çal oynasın kına geceleri düzenliyoruz. Ekibimiz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında deneyimli kişilerden oluşuyor. Derya Tasarım Organizasyon’da kına gecenize dair tüm hizmetleri kapsamlı ve kalite bir anlayışla bulabilirsiniz. En iyi Bursa kına organizasyon şirketlerinden biri olarak sizi de bir kahve içmeye bekleriz.

Deneyim
Nedimelerimizle birlikte 5 kişilik bir ekibimiz var. Organizasyon, reklam ve PR çalışmalarımızla davet sektöründe deneyimli uzmanlarımız ilgileniyor. Türk örf adetlerimizi en güzel haliyle yansıtan ve bir o kadar da renkli bir kına gecesi düşlüyorsanız, biz hayallerinizi gerçekleştirmeye hazırız. Zengin aksesuar alternatiflerimizle tüm konseptlere hitap ediyoruz. Size kendinizi özel hissettirecek kına ve bekarlığa veda organizasyonları için ekibimizle canla başla çalışmaya hazırız.

Hizmetler
Bursa kına organizasyon paketlerimizde dans ekibi, gelin hanım için nedimeler, çıkış için özel bir dans şov ve kareografiler, gelin hanım ve arkadaşları için kaftanlar gibi dört dörtlük bir kına gecesi için gerekli tüm hizmetleri veriyoruz. Ayrıca kına tabağı, yaş kuru kına, gelin hanım tefi, kına tahtı ve gelin hanım için el gülleri gibi ayrıcalıklarımız da bulunuyor.

Tasarımcı gözüyle ele aldığımız organizasyonlarımızın her biri çok özel ve benzersiz oluyor. Kına ve bekarlığa veda davetlerinizde eğlencenin temposunu zenne ve oryantal ile düşürmüyoruz. Düğün hazırlıklarının yorgunluğunu arkadaşlarınızla atmak ve eğlenmek isterseniz, gelin hamamı etkinliğini de organize edebiliriz. Sizi dinliyor ve bir düğün kadar kapsamlı ve muhteşem kına gecelerinin mimarı oluyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Dekorasyon ve süsleme aşamasında kendi ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Hoşunuza giden bir tarz veya tasarım gördüğünüzde bizimle paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm konseptleri çalışabiliriz. Kına ve bekarlığa veda partinizi yapacağınız mekana özel tasarımlar da yapmamız mümkün. Kına gecenizin tüm detaylarıyla ilgileniyoruz ve size sadece gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Derya Tasarım Organizasyon bünyesinde gerçekleşen kına geceleri uzun yıllar hafızalardan silinmiyor.

Ek Hizmetler
Kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizin yanı sıra nişan, doğum günü, nikah seremonisi, düğün, islami düğün ve sünnet gibi tüm özel günlerinizin organizasyonunu bize emanet edebilirsiniz. Festival ve kurumsal etkinliklerde de yanınızdayız. Müstakbel eşinize muhteşem bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, bize nasıl bir sürpriz yapmak istediğinizi anlatmanız yeterli. Düşlerinizi gerçekleştirmek bize kalıyor.

Düğün ve nişan davetlerimizde gelin takı, mekan giydirme ve gelin yolu süsleme gibi detaylarla da biz ilgileniyoruz. Düğün telaşınızı biraz daha hafifletmek için gelin çiçeği, gelin ayakkabısı, damat yaka iğnesi, takı sandığı ve nikah şekeri gibi alışverişlerinizde de size sektörün en iyi çözüm ortaklarıyla yardımcı olabiliriz. Çocuklara özel etkinliklerimizde kostüm tasarımları ve oyunlarla güzel zaman geçirmelerini sağlıyoruz. .

Çiftlerimizin beklentilerinin ötesinde tasarımlarla onları mutlu ediyoruz. Hayallerinizi bize anlatın ve biz de onları gerçeğe dönüştürelim. Aile sıcaklığında bir organizasyon konseptiyle yola çıkarak, özel günlerinizde fark yaratmayı seviyoruz. Randevu almak ve misafirimiz olmak için sayfanın altında yer alan bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bursa kına organizasyon fiyatlarımız ve kapsamlı hizmetlerimiz için yandaki formu doldurabilirsiniz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

Derya Tasarım Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Derya Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.