• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Deniz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Deniz Organizasyon Hakkında

Düğün gününüz yaklaşıyor, aşık olduğunuz kişiyle birlikte bir hayatı paylaşmaya “Evet!” diyeceğiniz bu özel gün öncesi sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmek için konsept bir kına gecesi yapmaya karar verdiyseniz Deniz Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak size yardımcı oluyoruz.

Bursa’da yıllardır organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor, size uygun konseptlerimizle beğeninizi kazanıyoruz. Kına merasiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Sunduğumuz imkanlardan ve eğlence içeriklerimizden bahsederek aklınızda firmamıza dair bir bilgi oluşmasını sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizi hayallerinize kavuşturmak istiyoruz.

Kına eğlencenizin yapılacağı mekana giderek ortamın atmosferini inceliyoruz. Hangi alana nasıl bir dekor koyabilir ve ambiyansı güzelleştirebiliriz konuları üzerinde düşünüyoruz. Kına törenlerinin olmazsa olmaz detayı elbette ihtişamlı kına tahtları oluyor. Kırmızı ve altın sarısı renklerin yoğun olarak kullanıldığı tahtınızı mekanın en göz alıcı yerine konumlandırıyoruz. Etrafına nedime minderleri ve kına tahtları konumlandırarak sarayları andıran bir kına köşesi yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca sizinle ilgilenmesi için nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Süslü tef ve davul çalma gösterileri eşliğinde gelin çıkışınızı yaparak misafirlerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyoruz. Renkli kuşak şovu, özel dans koreografileri ve kına yakma törenimizle sevdiklerinizle birlikte hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Aksesuar kiralama hizmeti de sunarak sizi yüksek ücretler ödemekten kurtarıyoruz.

Siz de Bursa kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Deniz Organizasyon’un değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan mail adresi ve iletişim formu yoluyla bizimle rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Davarcı Sok. No:7/A İznik BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Deniz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.