• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

CC Design Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

CC Design Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

CC Design Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

CC Design Hakkında

Kültürümüzün eşsiz miraslarından biri olan kına geceleri, sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için, muhteşem bir fırsat niteliğinde oluyor. CC Designs ailesi olarak siz değerli gelinlerimize, muhteşem bir gece imkanı sunuyoruz. Siz normal hayat seyrinize devam ederken biz de bir yandan, kına gecenizi organize ediyoruz. Sizin yerinize tüm detayları düşünüyor ve size, kusursuz bir kına gecesi deneyimi yaşatıyoruz.

Sade veya gösterişli olması fark etmeksizin her çeşit kına gecesi organizasyonunuzu, büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Bu özel geceniz için, güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, detaylar hakkında size bilgi verelim.

Kına gecesi organizasyonunuz için öncelikle, sizinle bir görüşme yaparak işe başlıyoruz. Sohbetimiz sırasında, nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için de çalışmalarımıza başlıyoruz.

Seçtiğiniz mekana, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gidiyoruz ve ilk olarak, masa ve sandalye düzenini, davetli sayınıza göre ayarlıyoruz. Gece boyu sınırsız eğlencenin devam etmesi için, sahne alanını olabildiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Ardından, gecenin atmosferine uygun renkte masa örtülerini seriyoruz ve aksesuarları yerleştiriyoruz. Son olarak da mekanın girişine, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir pano konumlandırıyoruz ve hazırlıklarımız sona eriyor.

Deneyimli nedimelerimiz, kına geceniz boyunca yanınızda oluyor ve her ihtiyacınızı karşılıyor. Kına merasiminiz gerçekleşirken, kaftanlar ve kına mumlarıyla birlikte, uyumlu bir görüntü yakalıyoruz. Sonrasında bu hüzünlü havanın hemen dağılması için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bursa kına organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla birlikte, siz değerli gelinlerimizi mutlu etmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Koğukçınar Mah. Konyalı Sok. Osmangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.