Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama
88 4 11

Yıldırım

Flaş Kına Organizasyon Ve Kaftan Kiralama

1.500 TL'den az
Ayşegül Tasarım Organizasyon
41 7 13

Osmangazi

Ayşegül Tasarım Organizasyon

2.250-3.000 TL
Hale Gueye Organizasyon
50 2 8

Osmangazi

Hale Gueye Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Dillere destan ve yıllarca unutulmayacak eğlencelerle geçen bir kına gecesi ister misiniz? O halde yılların tecrübesi ve geniş çalışan kadroyla hizmet veren firmamız Aşkı Derun Organizasyon Bursa Osmangazi’de sizi bekliyor.

Türü fart etmeksizin çiftimizin tercih ettiği her mekanda kınalarımızı organize edebiliyoruz. Oteller, düğün salonları, kır bahçeleri, kafeler, restoranlar veya özel mülkler; her birine kendi dinamiklerine uygun olarak düzenliyoruz. Seçilen mekanı süsleyebiliyor, gelinimizin seçtiği kına tahtını minderleri, cibinliği, jardinyer ve mumlar gibi aksesuarları ile birlikte kurabiliyoruz. Roman, modern, klasik, Hint ve daha pek çok konsept seçeneğimizle gelinlerimizin zevkine uygun bir kına düzenleyebiliyoruz.

Çiftlerimizin seçimlerini kolaylaştırmak ve her bütçeyle zevke hitap edebilmek için her yıl farklılaştırdığımız ve yenilediğimiz paketlerimiz bulunuyor. Bunların içerisinde küçükten büyüğe tüm detayları barındırıyor ve eksiksiz hizmet sunuyoruz. Sağladıklarımız saymakla bitmez ancak yine de örnek verecek olursak; kına kızlarımız, dans şovları, kostümlü nedimeler, davullar, bendirler, isme özel gelin tefi, yelpaze, dağıtmalık hediyelikler ve kuru kına, kına töreni ve yaş kına, el mumları, halay mendilleri, el gülleri misafir karşılama ve lokum ikramı, damada fes ve yelek, gelinin arkadaşlarına kaftan, kına tepsisi ve kına sepeti, rengarenk kemeri ve şovu, koreografili gelin çıkışı ve daha pek çokları bizimle mümkün.

Aynı zamanda bir modeevi olduğumuz için kaftan ve bindallı gibi kına gecesi kostümleri konusunda da kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Diğer firmaların aksine sadece birkaç seçenek değil her yıl yenilenen eşsiz modellerimizle çok sayıda seçenek sunabiliyoruz. Hazır modellerimizin yanı sıra kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Ayrıca kiralama hizmetimiz de bulunuyor ve kaftanlarla birlikte bazı ekipmanlarımızı paketlerimiz haricinde de kiralayabiliyoruz.

Bursa kına organizasyon paketlerimiz hakkında bilgi almak ve sıradaki Aşk-ı Derûn gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mert Tamirciler

  • Adres: Nalbantoğlu Mahallesi Bademli Sokak Demet Apt. No:7/1Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!