Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Aşk-ı Derûn Organizasyon & Gelinlik Hakkında

Dillere destan ve yıllarca unutulmayacak eğlencelerle geçen bir kına gecesi ister misiniz? O halde yılların tecrübesi ve geniş çalışan kadroyla hizmet veren firmamız Aşkı Derun Organizasyon Bursa Osmangazi’de sizi bekliyor.

Türü fart etmeksizin çiftimizin tercih ettiği her mekanda kınalarımızı organize edebiliyoruz. Oteller, düğün salonları, kır bahçeleri, kafeler, restoranlar veya özel mülkler; her birine kendi dinamiklerine uygun olarak düzenliyoruz. Seçilen mekanı süsleyebiliyor, gelinimizin seçtiği kına tahtını minderleri, cibinliği, jardinyer ve mumlar gibi aksesuarları ile birlikte kurabiliyoruz. Roman, modern, klasik, Hint ve daha pek çok konsept seçeneğimizle gelinlerimizin zevkine uygun bir kına düzenleyebiliyoruz.

Çiftlerimizin seçimlerini kolaylaştırmak ve her bütçeyle zevke hitap edebilmek için her yıl farklılaştırdığımız ve yenilediğimiz paketlerimiz bulunuyor. Bunların içerisinde küçükten büyüğe tüm detayları barındırıyor ve eksiksiz hizmet sunuyoruz. Sağladıklarımız saymakla bitmez ancak yine de örnek verecek olursak; kına kızlarımız, dans şovları, kostümlü nedimeler, davullar, bendirler, isme özel gelin tefi, yelpaze, dağıtmalık hediyelikler ve kuru kına, kına töreni ve yaş kına, el mumları, halay mendilleri, el gülleri misafir karşılama ve lokum ikramı, damada fes ve yelek, gelinin arkadaşlarına kaftan, kına tepsisi ve kına sepeti, rengarenk kemeri ve şovu, koreografili gelin çıkışı ve daha pek çokları bizimle mümkün.

Aynı zamanda bir modeevi olduğumuz için kaftan ve bindallı gibi kına gecesi kostümleri konusunda da kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Diğer firmaların aksine sadece birkaç seçenek değil her yıl yenilenen eşsiz modellerimizle çok sayıda seçenek sunabiliyoruz. Hazır modellerimizin yanı sıra kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Ayrıca kiralama hizmetimiz de bulunuyor ve kaftanlarla birlikte bazı ekipmanlarımızı paketlerimiz haricinde de kiralayabiliyoruz.

Bursa kına organizasyon paketlerimiz hakkında bilgi almak ve sıradaki Aşk-ı Derûn gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nalbantoğlu Mahallesi Bademli Sokak Demet Apt. No:7/1

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.