Aşk Organizasyon

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Aşk Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Aşk Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aşk Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aşk Organizasyon Hakkında

25 yılı aşkın süredir özgün tasarım ve dizayn işleriyle iç içeyiz. Grafik tasarımlar başlayan yolculuğumuz organizasyon dünyasına adım atmamızla devam etti ve bu alandaki ilk işlerimiz gelin hamamı kınaları ile oldu. Bu sayede büyük bir potansiyel oluşturduk ve tecrübeler edinerek bilgi birikimimizi de arttırdık. Camiada duyulduktan sonra talepler almaya başladık ve kısa sürede sektörde kendimize iyi bir yer edindik. Kurduğumuz markamız Aşk Organizasyon Bursa’nın Osmangazi ilçesindeki mağazamızla gitgide büyüdü.

Burada davet ve organizasyon sektörlerinin içerisinde olan çok geniş bir yelpazede çalışıyor, kendimize has tarzımızla hizmet veriyoruz. Kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda özel gün ve geceyi düzenleyebiliyoruz ancak bunun yanında daha farklı imkanlar da sunuyoruz. Örneğin; düğün planlama hizmeti, nikah şekeri ve hediyelikler, yurt içi ve yurt dışı balayı seyahatleri, dansçılar, gelinlik tasarımı, kostüm tasarımı, gelin hamamı, özel tasarım davetiye, dekorasyon, konsept hazırlama ve süsleme gibi hizmetlerimiz mevcut.

Ne yaparsak yapalım bize özel ve farklı olmasını sağlıyor, tasarımcılık yönümüzü ve vizyon sahibi bakış açımızı işimize yansıtıyoruz. Kına geceleri özelinde konuşmak gerekirse her gelinimize büyük bir özen gösteriyor, onlara zevklerine ve isteklerine uygun konseptler tasarlıyoruz. Zengin hizmet yelpazemizden yararlanabilmeleri için farklı bütçelere hitap eden paketler belirliyor ve dönem dönem kampanyalar düzenliyoruz.

Gelinlerimiz için kına tahtları, mekan süslemeleri, benzersiz koreografilerle dans şovları ve gelin çıkışı, en kaliteli aksesuarlar, kına sepeti gibi çeşitli malzemeler gibi pek çok detayı temin ediyoruz. Modayla da ilgilendiğimiz için kimsede göremeyeceğiniz bize özel kaftanlar tasarlıyor, gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Dillere destan olacak eğlenceli davetler için Aşk Organizasyon (kına ve nişan) hizmetlerinden faydalanmak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.