Asil Organizasyon

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Asil Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Asil Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asil Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Asil Organizasyon Hakkında

En özel kutlamalarınızda ânınızın tadını çıkarmanız için tüm detaylarıyla organizasyonunuzu planlıyor, size sadece eğlencenizin keyfini çıkarma kısmını bırakıyoruz. Asil Organizasyon Bursa olarak uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor, çiftlerin özel günlerini şölene dönüştürüyoruz. Değişen organizasyon trendlerini yakından takip ediyor, yaratıcı ekibimizle birlikte de çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz.

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Kına ve bekârlığa veda kutlamanızı tüm detaylarla tek tek ilgilenerek planlıyoruz. Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan bu değerli günde biz de size özel konseptler oluşturabiliyoruz. Öncelikle istediğiniz konsepti dinliyor, ardından Osmanlı, Hint, Roman ve modern konseptler konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Profesyonel ekibimizin yönlendirme ve tavsiyeleriyle istediğiniz gibi bir organizasyonu sizin için tasarlıyoruz.

Sağladığımız diğer hizmetlerden bahsedelim. Kına mekânınızı renk renk süsleme ve ihtişamlı dekorlarla hazırlıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru olan, dans etmekten yorulduğunuzda oturabileceğiniz modern tahtla mekânınıza ihtişamlı bir görünüm kazandırıyoruz. Davetli masa ve sandalye süslemelerinden mekân girişi süslemesine kadar her şeyin uyumlu olmasına özen gösteriyoruz.

Kına ekibimizin dansları eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Işıklı davul şov, oryantal şov ve size özel hazırlayacağımız gösterilerle eğlencenizi şölene çeviriyoruz. Konuklarınıza ve eşinize sürpriz yapmak isterseniz de ekibimizle birlikte dans gösterisi hazırlayabiliyorsunuz. Profesyonel, orkestra ve müzisyen temin ediyor, hareketli kına müzikleriyle eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz.

Bu özel gününüz için ihtiyaçlarınıza yönelik tüm hizmetleri verebiliyoruz. Kına merasiminizde kullanacağınız, kına tepsisi, kına sepeti, el mendilleri, konuklarınıza armağan edeceğiniz hediyelikler, gelin kaftanı ve damat fes ve yeleğini tek bir adresten temin edebiliyorsunuz.

Asil Kına Organizasyon olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Kına gecenizin unutulmaz bir güne dönüşmesini istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.