• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aperi Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Aperi Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aperi Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Aperi Event Hakkında

1999 yılında başlayan yolculuğumuzda birçok organizasyona imza atan Aperi Event, kına ve bekarlığa veda kutlamalarınızda da profesyonel hizmetiyle yanınızda oluyor. Coşkulu ve kusursuz eğlencenin yolunun profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekipten geçtiğini biliyor, sektördeki tecrübemizle Bursa kına organizasyon firmalarından ayrılıyoruz. Kına ve bekarlığa veda gecelerinize özel zengin hizmet seçeneklerimizle sizi tadına doyamayacağınız bir eğlenceye davet ediyoruz.

Deneyim
24 yıldır birçok davet ve etkinliğin organizasyonlarını düzenleyerek bize profesyonellik kazandıran tecrübeler edindik. Başarılı bir organizasyon için müşteriyi anlamanın ne kadar önemli olduğunu bilmenin farkındalığıyla çalışıyoruz. Bu yüzden de sizin isteğiniz doğrultusunda çalışıyor ve taleplerinize yaratıcı çözümler üretiyoruz. Genç ve dinamik ekibimizle samimi bir ortamda çalışıyor, sektörü yakından takip ederek yeniliklerimizi bünyemize katmaya dikkat ediyoruz.

Hizmetler
Kına ve bekarlığa veda gecelerinizde her detayın incelikle düşünüldüğü zengin hizmet seçeneklerinin bulunduğu organizasyonlar düzenliyoruz. Gecenin konseptine uygun olarak süslemeler yapıyoruz. Organizasyonun akışında önemli bir yere sahip olan kına ekibimizle çalışıyoruz. Kına mumu, kına müziği, hint kınası, davul şov, bindallı ya da kaftan ve semazen gibi hizmetlerimizle de hem tamamlayıcı hem de eğlencenizi üst seviyelere çıkaracak hizmetler sunuyoruz.

Dekorasyon/Süsleme
Dekorasyon seçenekleri ve yaratıcı tasarımlarımızla Bursa bekarlığa veda organizasyonlarının vazgeçilmez adresi oluyoruz. Kutlamalarınızda geniş renk yelpazemizden seçeceğiniz istediğiniz renkleri öne çıkarıyor ve sizi en iyi yansıtacak tasarımı yapıyoruz. Genel olarak masa ve sandalye tercihlerinizden sonra mekan giydirmesi yapıyor ve masa üstü dekorasyonumuzla sandalye süslemelerimizi yapıyoruz. Kına tahtımız ve taklarımızla da etkileyici bir görüntü elde ediyoruz.

Oturma düzenimiz için yuvarlak masalar kullanıyoruz. Bu masalarımızı gold ya da siyah renkli napolyon model sandalyelerle çevreliyoruz. Siyah, lacivert, kırmızı başta olmak üzere farklı renklerde masa örtülerimizi seriyoruz. Masalarımızı zevkinize göre seçeceğiniz gold, aynalı veya hasır suplalar, şık ve gösterişli şamdanlar ve çiçek aranjmanları başta olmak üzere dekoratif ürünlerle süslüyoruz. Geniş ürün envanterimizden istediğiniz parçaları bir araya getirebiliyor, zevkinize en uygun görüntüyü oluşturabiliyorsunuz.

Aperi Event Bursa kına organizasyon şirketleri arasında sektörel tecrübesi ve sunduğu hizmetin kalitesiyle ayrılıyor. Kına ve bekarlığa veda gecelerinizde profesyonel organizasyon hizmetimizle eğlence ve coşkuya doymanızı sağlıyoruz. Eğer siz de Aperi Event ile bu gecenizi unutulmaz kılmak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    29 Ekim Mh. Uğur Mumcu Bulvarı. Karya 29 Yaşam Mrk. No:25/28 K:2 Nilüfer/Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Aperi Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.