Adiges Organizasyon

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Adiges Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Adiges Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Adiges Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Adiges Organizasyon Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme aşamasında sıra kına gecenizi planlamaya geldi fakat, neyi nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Adiges Organizasyon Mudanya ailesi olarak biz her şeyi, sizin yerinize düşünüyoruz. Bu özel gecenize dair tüm ayrıntıları tek tek planlıyoruz ve size muhteşem bir deneyim yaşatıyoruz! Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, her alanda oldukça tecrübeli. Bu sayede, siz değerli çiftlerimizin beklentilerine eksiksiz olarak yanıt verebiliyoruz.

Kına gecenizi düzenleyeceğiniz mekan, konsept ve diğer detayları göz önüne alarak, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Elbette, her aşamada sizin fikrinizi alarak hareket ediyoruz. Aksesuar seçimlerinden şarkı listelerine kadar her şeyi, sizin tercihlerinize göre planlıyoruz. Kına tahtınızı, mekanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Sonrasında, her açıdan görülecek şekilde masa ve sandalye düzenini ayarlıyoruz. Misafirlerinizin konforu bu noktada bizim için çok önemli. Olabildiğince konforlu ve geniş bir alana yerleşim planımızı uyguladıktan sonra, gece boyu eğlencenin sürmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz. Son olarak da mekanın girişine, isminizin yazılı olduğu bir pano yerleştiriyoruz ve misafirleriniz burada fotoğraf çekilebiliyor.

Konuklarınız salona geldiğinde onları, lokum ve gül suyuyla karşılıyoruz ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Ardından, hoş bir müzik eşliğinde salona alıyoruz ve eğlence başlıyor. Profesyonel dans ekibimizle birlikte, harika bir gösteri eşliğinde siz de misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Yakınlarınızla birlikte, doya doya dans edip düğününüzün tatlı telaşını biraz olsun üzerinizden atabilmek için, muhteşem bir gece geçirmiş oluyorsunuz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bursa kına organizasyon firmaları arasında, kaliteli hizmet anlayışımızla tercih ediliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.