Abba Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Abba Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Abba Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Abba Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Abba Organizasyon Hakkında

Hüznü ve mutluluğu aynı anda yaşayacağınız kına organizasyonlarınızda konsept bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, Abba Organizasyon Mustafakemalpaşa olarak hizmetinizdeyiz. Günümüzde kına geceleri daha modern bir hal aldı. Biz de dillere destan bir kına organizasyonu geçirmeniz için profesyonel ekibimizle iyi bir planlama yapıyor ve size sadece bol bol eğlenerek gecenizin tadını çıkarmayı bırakıyoruz.

Organizasyon adına her şeyle tek tek biz ilgileniyoruz. Kına gecesi organizasyonunuzu planlamanın ne kadar detaylı olduğunu biliyoruz. Kına merasiminin yapılacağı alanı süslemekten, davetli karşılamasına kadar birçok hizmetimiz bulunuyor. Size zamandan tasarruf sağlayarak sadece kendi hazırlığınızla ilgilenirken biz de organizasyonunuzu özenle planlıyoruz ve size sadece keyifli bir şekilde eğlenme kısmını bırakıyoruz.

Hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse;

-Kına gecelerinde tercih edilen ve yöresel kıyafetlerimizden olan bindallı ve kaftan hizmeti veriyoruz. Farklı tarzlarda ve değişik renk seçeneklerimizle kişiye özel kaftan ve bindallıları beğeninize sunuyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtı kiralama hizmeti de veriyoruz. Tahtın etrafına minderler yerleştiriyor, arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çektirebileceğiniz bir köşe oluşturuyoruz.
-Davet alanı süslemelerinizden, kına ekipmanlarınıza kadar her şeyi firmamızla bulabileceksiniz. Kına merasiminizde kullanılan kına tepsinizi ve mumlarımızı özenle sizinle beraber seçiyoruz.
-Kına gecenizi renklendirecek kına ekibimiz, organizasyon süresince sizinle birlikte oluyorlar. Dilerseniz önceden hazırladığınız dans koreografisiyle misafirlerinize görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.
-Ses ve sahne hizmeti de veriyor, kına organizasyonlarında çalınan hareketli şarkılarla sizi buluşturuyoruz.

Bursa kına organizasyon firmaları arasında yer alan ve çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak ve Abba Organizasyon iletişim bilgisine ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mustafakemalpaşa Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Abba Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.