• Min. Fiyat
    2.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

VIP Çiçek Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

VIP Çiçek Tasarım & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

VIP Çiçek Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

VIP Çiçek Tasarım & Organizasyon Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesine sahip olmak ve düğünden önceki son büyük gecede doyasıya eğlenip stresinizi atmak ister misiniz? İşte biz de tam bu sebepten ötürü buradayız. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz markamız VIP Organizasyon Antalya’da faaliyet gösteriyor. Pek çok organizasyonu düzenliyoruz elbette ancak kına geceleri bizim için de çok özel.

Gelinlerimizin tam da hayal ettikleri gibi bir gece geçirip yakınları ile birlikte bu kutlamayı sorunsuz bir şekilde yaşayabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kınaya dair gerekli tüm hizmetleri barındırıyor ve mekan süsleme ile kına tahtı kurulumu dahil tüm istekleri yerine getiriyoruz. Bu konuda diğer hizmetlerimiz ise; kostümlü nedimeler, dans şovları, koreografi ile gelin çıkışı, davul şov, rengarenk kemeri ve dansı, testi kırma şöleni, kına yakma töreni ve daha fazlası.

Üstelik tüm bunları dilediğiniz her yerde aynı kalitede yapabiliriz. Kına geceniz ister bir otelde olsun ister salonda, ister bir kır bahçesinde olsun isterseniz de evinizin önünde, bizim için hiç fark etmez. Sizin dilediğiniz konseptte ve mekanın ruhuna uygun olarak kınanızı başarıyla gerçekleştiririz.

Kına geceleri haricinde de faaliyet gösterdiğimiz pek çok konu ve verdiğimiz hizmetler mevcut. Kınadan sonra en çok talep aldığımız bir diğer organizasyon ise söz ve nişan merasimleri. Birlikteliğin ilk resmi adımının atıldığı bu önemli günde aileniz ve arkadaşlarınızın huzurunda bir söz vermenizi kutlamanız kadar doğal bir istek olamaz. Size en yeni ve modern konseptler ile tamamen zevkinize hitap eden bir nişan organize edebiliriz. Nişan masanızı kurar, jardinyer ve taklarla mekan süslemenizi yapar, dilediğiniz renklerle alanı donatırız. Üstelik nişan tepsisi ve pastanızı da yine sizin için ayarlarız. Buna ek olarak tüm organizasyonlarınız için; gelin buketi aranjmanları tasarlıyor, uyumlu damat yaka çiçekleri hazırlıyor ve gelin arabası süslemesi yapıyoruz.

Antalya kına organizasyon şirketleri arasında VIP Çiçek Tasarım & Organizasyon olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Muratpaşa/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.