Peri Tozu Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Peri Tozu Kına Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    5.000-7.500 TL

Peri Tozu Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Peri Tozu Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Peri Tozu Kına Organizasyon Hakkında

Dillere destan, geleneksel veya modern, her gelinin kişisel zevklerine göre en ince ayrıntılarına kadar düşünülen konsept kına organizasyonları düzenliyoruz. Peri Tozu Organizasyon olarak uzun yıllardır Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunuyor ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Alanında kendini geliştirmiş, sürekli olarak öğrenmeye hazır, araştıran ve yenilikler ortaya çıkaran büyük bir ekibe sahibiz. İşimizi severek yapıyoruz ve hizmet yelpazemizi genişleterek gelinlerimizin bizden talep edebileceği her işi eksiksiz yapıyoruz.

Kına geceleri için paketler belirliyor, bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize sunarak hem bütçeleri hem de zevkleri doğrultusunda kolayca seçim yapabilmelerini sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında; kına tahtları, kaftan ve bindallılar, arkadaş kaftanları, damada kostüm, Hint konsepti, dans ekipleri ve nedimeler, dans şovları, gelin çıkışı, tef, mum, taç ve kuru kına gibi aksesuarlar, sunum masası, jardinyeri, şamdanları, davullar, yelpazeler, konuk karşılama ve ikramlar gibi pek çok detay. Üstelik otel, kafe, salon veya dilediğiniz her yerde kınanızı düzenleyebiliyoruz.

Son derece geleneksek ancak bir o kadar da eğlenceli bir kına hatırasına sahip olmak isteyenlerdenseniz size harika bir gelin hamamı organizasyonu da yapabiliriz. Düğün öncesi stresinizi atmak ve ferahlatıcı buharın etkisiyle bakımınızı yaptırmak için en nostaljik ve eğlenceli yol. Ayrıca kına geceleri haricinde de faaliyetlerimiz ve diğer özel gün organizasyonlarımız da mevcut. Söz ve nişan merasimleri, konsept doğum günü kutlamaları, baby shower partileri, evlilik teklifleri, dans ekipleri ve çok daha fazlası bizimle mümkün.

Hepsi ve daha fazlası için bize ulaşmak isterseniz bu sayfa üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Peri Tozu Organizasyon olarak Antalya kına organizasyon şirketleri arasında farkımızı ortaya koymak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yıllarca unutamayacağınız dillere destan bir kına gecesi için yandaki formu eksiksiz doldurun ve bize ulaşıp randevunuzu alın! Detayları görüşmek için atölyemize bekleriz, şimdiden bir ömür boyu mutluluklar.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.