Orient Kına

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Orient Kına Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    5.000-7.500 TL

Orient Kına Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Orient Kına Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Orient Kına Hakkında

Mutlu birlikteliğiniz için somut adımlar atmak istediniz. Söz, nişan, nikâh derken sıra kına gecesi ve düğüne geldi! İşte tam da bu konuda uzmanlaşmış, kalitesini uzun zamandır Antalya’da gerçekleştirilen kına organizasyonlarında gösteren Orient Kına bugünün tüm yükünü omuzlarınızdan alıyor!

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kalitemizi tüm misafirlerimizle paylaşmaya söz verdik. Memnuniyetiniz odaklı hizmetlerimiz ile hep sizi düşündük, mutluluğunuzu ön planda tuttuk. Bu yolda titizlikle çalıştık, kendimizi sürekli geliştirdik. Bu sayede de Antalya kına organizasyon firmaları arasından farklılaşmak için. Gelin adaylarımızın aklına ilk gelen isimlerden olmak için yenilikçi hizmet anlayışımız ile kına gecelerinizi düzenlemeye devam ediyoruz.

Deneyimli ve işini severek yapan ekibimizle birlikte hayallerinize erişiyoruz. Aklınızda bu geceyle alakalı ne varsa eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. İlk günkü mutluluğumuz, hevesimiz, heyecanımız, yaratıcılığımız, tutkumuz ve disiplinimiz ile yanınızda oluyoruz. Tecrübemiz ve bilgi birikimlerimizi sizinle paylaşıyor, birlikte planlıyor ve en ufak detayda bile kalitemizi hissettiriyoruz. Antalya’da kına organizasyonu denildiğinde akla gelecek Orient Kına, düşlerinize renk katacak!

Kına tahtı, kına sandığı, kına minderi, cibinlik, kına tepsisi, kına takımı, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi bu gecenin önemli aksesuarlarını konseptinize uygun bir şekilde temin ediyoruz. Antalya’da dilediğiniz mekân ya da salonda hizmet verebiliyor, burayı sizin için göz alıcı bir hale dönüştürebiliyoruz. Davetinizi farklılaştırmak için zeybek, oryantal, zenne ya da kına ekibi imkânlarımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

Sadece kına gecelerinde değil, düğün girişlerinde, sünnet düğünlerinde, söz ve nişan organizasyonlarında, doğum günlerinde ve bu gibi özel pek çok ânda yanınızda oluyor, hayallerinizi renklendiriyoruz.

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda kına geceniz için aradığınız organizasyon firmasını bulduğunuzu düşünüyorsanız bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sayfanın yanında bulun formu ücretsiz olarak doldurduğunuzda ya da iletişim bilgilerini kullandığınızda sizinle çok kısa bir sürede iletişime geçiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.