Olimpos Organizasyon

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Olimpos Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Olimpos Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Olimpos Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Olimpos Organizasyon Hakkında

2019 yılında başlayan maceramız son hızıyla devam ediyor. Antalya Olimpos Organizasyon olarak sektöre iddialı bir giriş yaptık ve gerek vizyon sahibi bakış açımız gerekse geniş yelpazedeki hizmetlerimizle kısa sürede kendimizi kanıtladık. Bu sayede adımızdan söz ettirip geniş bir müşteri kitlesine sahip olmaya başladık. Her biri işini severek yapan 8 kişilik profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor, aldığımız organizasyonlara göre kadromuzu büyütebiliyoruz. Kusursuz ve eksiksiz bir hizmet sunmak için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Organizasyon sektöründe destek verdiğimiz etkinlik ve kutlamalar arasında; kına geceleri, bekarlığa veda partileri, evlilik teklifleri, söz merasimleri, nişan törenleri, butik kutlamalar, doğum günü kutlamaları, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları gibi çok sayıda ve türde örnek bulunuyor. Organizasyonlarımızın tamamını kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde müşterilerimizin beğeni ve istekleri doğrultusunda yapıyoruz. Bu metni okumanızdaki asıl sebebin kına geceniz için bir organizasyon şirketi aramanız olduğunu bildiğimizden bu konu özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

En eski geleneklerimizden biri olan kınaların tüm seremonileri ile eksiksiz bir şekilde kutlanmasını sağlayabiliyoruz. İster modern ister geleneksel şekilde düzenleyebildiğimiz kınalarda her detayı gelinlerimizin isteklerine göre yapıyoruz. Farklı konseptler ve temalarla dillere destan bir kına töreni sunuyoruz. Çiftlere seçim konusunda yardımcı olmak ve her zevkle her bütçeye hitap edebilmek için farklı paketler belirliyoruz. Çiftlerimizin bizimle irtibata geçtiklerinde bunlardan bahsederek seçimlerini yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Kına geceleri için sunduğumuz hizmetlerse genel olarak; kına tahtı ve minderleri, kına ekibi, dans şovu, davullar, kına töreni, süslemeler, kına tepsisi ve sepetleri, kına müzikleri, konuklara ikramlar, kuru kına, yakılacak yaş kına ve daha pek çokları. Hepsi ve daha fazlası için biz Olympos Organizasyon Antalya’da sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.