Oğuz Organizasyon

E-posta Gönder

  • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Oğuz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Oğuz Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Oğuz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Oğuz Organizasyon Hakkında

Kına gecenizi Oğuz Organizasyon ekibine emanet edin ve muhteşem bir eğlencenin tadını sonuna çıkarın! Şimdiye kadar birçok gelinimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmüş bir ekip olarak birbirinden güzel hizmet ve imkanlara sahibiz. Her türlü konsepti hayata geçirecek bilgi ve birikimimizle sizin de hayallerinize dokunmak, ihtiyaçlarınızı karşılayarak memnuniyetinizi kazanmayı çok isteriz. Eğer Antalya kına organizasyon firmaları arasında kararsız kaldıysanız; bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Peki bizimle anlaşırsanız sizi nasıl bir süreç bekleyecek?

İletişim kurduğumuz anda aklınızdaki soruları yanıtlamakla başlatıyoruz eğlenceli sürecimizi. Bütçemiz hakkında kısaca bilgi verdikten sonra yüz yüze görüşebileceğimiz bir tarih belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de kına gecenizin akış planını oluşturmak.

Oğuz Organizasyon olarak birçok kına konsepti hazırlayabiliyoruz: Osmanlı, prenses, Hint, çingene... Seçim aşamasında hepsinin artı ve eksilerini size anlatarak süreci kolaylaştırıyoruz. Karar verdikten sonra kına konseptinize uygun kaftan seçiminizi yapıyoruz. Tarzınıza ışık tutacak özel dikim kaftanlarımızı çok beğeneceğinize eminiz.

Tüylü tefler, özel kostümler ve nedimelerimizin hazırladığı müthiş dans gösterisi… Profesyonel organizasyon ekibimizin kına gecenize renk katacak planlamalarından sadece birkaçı bu saydıklarımız. Tabii ki imkanlarımız bunlarla sınırlı değil. Kına gecenizi yapacağınız mekanın süslenmesinden misafirlerinize vereceğiniz hediyelik kınalara, kına merasiminden ikramlara kadar her ayrıntıyı düşündüğümüzden size sadece doyasıya eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarmak kalıyor. Kına geceleri dışında; doğum günü, kostüm kiralama, nişan ve söz masası hazırlama, sünnet tahtı kiralama gibi olanaklarımız da bulunuyor. Hemen bizimle iletişime geçerek bu saydığımız hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi öğrenmek ve Antalya’da yapacağınız kına gecesi organizasyonu için fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.