Nish Kaftan & Organizasyon

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Nish Kaftan & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Nish Kaftan & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nish Kaftan & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Nish Kaftan & Organizasyon Hakkında

Eğlenceli bir kına gecesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız sizi Nish Kaftan Organizasyon ekibiyle tanışmaya davet ediyoruz.

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe Nish Organizasyon ismiyle varlığımızı sürdürüyoruz. Daima en iyi hizmeti sunma anlayışımızla gelin adaylarımızın düşlerini gerçeğe dönüştürerek unutulmaz hatıralar kazanmasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle hayallerinizi dinliyor ve ona uygun bir konsept belirliyoruz. Dillere destan bir kına eğlencesi yaşamanızın en önemli şartının içinize sinen bir süreç yaşamak olduğuna yürekten inanıyoruz. Bindallı, kaftan, semazen, kına ekibi, zenne, oryantal, davul şov, gelin hamamı, renkli kemer, kına müziği ve tepsisi gibi hizmetleri de sizin için sağlıyor ve eğlencenizin içeriğini beğeninize göre oluşturuyoruz.

Peki biz kına organizasyonunuzun hazırlığı için nasıl bir yol izliyoruz?
Bize hayalinizi anlatarak aslında kusursuz bir eğlencenin ilk adımını atmış oluyorsunuz. Ancak tüm sürecin yönetilmesi için bu yeterli değil. Göz alıcı renklere sahip farklı model bindallı ve kaftanları önünüze çıkartıyoruz. Beğendiğiniz bir kaftanı kına merasiminiz için seçmekle hazırlıklara başlıyoruz. Tacınız ve diğer aksesuarlarınızla görünümünüzü destekliyoruz. Daha sonra ise kına gecenizin olduğu alanın en göz alıcı kısmına tüllerle bezeli kına tahtı, nedime minderleri, tüylü şamdanlar, tefler ve sepetler yerleştirerek ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Siz keyif içinde sevdiklerinizle dans edip eğlenirken biz ekibimizle her şeyin kusursuz olması için arka planda çalışıyor olacağız.

Organizasyon şirketimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, kına gecesi paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile Nish Organizasyon Antalya ekibimizle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfa üzerinde yer alan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile sağlanıyor.

İletişim

 • Adres:

  Demircikara Mah. Burhanettin Onat Cad. No:117/A Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nish Kaftan & Organizasyon Yol Haritası

Nish Kaftan & Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Burcu & Ahmet

Düğün Tarihi: 26.12.2016


Süheyla ablacım millet bayılmış organizasyona hiç böyle kına gecesi görmedik diyorlar, herkes sizi soruyor. her şey tam da istediğimiz gibi oldu, emeğinize sağlık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.