• Min. Fiyat
  5.000
  3.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Next Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Kampanyalar

%40
Son gün 31/07/2024

Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirimle 3.000₺!

Detaylar için iletişime geçiniz.

Next Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Next Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Next Event Hakkında

2016 senesinden bu zamana kadar gösteri ve organizasyon alanında tecrübesini ortaya koyan Next Event, profesyonel ekibiyle birlikte kına geceleri ve bekarlığa veda partilerini kusursuzca düzenliyor. Yeni nesil konseptlerle ister evinizde isterseniz birlikte seçeceğiniz mekanlarda kına geceniz ve bekarlığa veda partinizde kendinizi daha iyi yansıtmanızı ve arkadaşlarınızla unutamayacağınız bir eğlence yaşamanızı sağlıyor.

Deneyim

Her çalışanın organizasyon sektöründe biriktirdiği bilgisi ve deneyimiyle müşterilerine hizmet sunan işletme, A’dan Z’ye her aşamada çiftlere yardımcı oluyor. Ulaşım, taşıma, planlama ve süsleme gibi her düzenleme alanında uzman kişilerce hayata geçiriliyor. İş birliği İçerisinde yürütülen çalışmalar eksiksiz bir biçimde tamamlanıyor. Birçok çifte düzenledikleri organizasyonla en güçlü referansları yine memnun ettikleri çiftler oluyor.

Hizmetler

Antalya kına gecesi organizasyonu kapsamında hizmet arayan çiftlere evde ya da mekanda düzenleme yapan firma, geleneksel gecenin aydınlatmasını ve dekorunu düzenliyor. Gelin, damat ve nedimeler için gerekli olan tüm kına aksesuarlarını temin ediyor. Kına tepsisi, kına sepeti, hediyelik kına, yaş kına, gelin ve nedime kaftanları gibi aksesuarlar firma tarafından sağlanıyor.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi dışında nişan düzenlemesi yapan Next Event, nişan aksesuarlarını, kız isteme dekorunu, damat kahvesini, nişan tagını kullanıma hazır hale getiriyor. Mutlu anlarınızı kayda geçirecek fotoğrafçı ve kameraman hizmeti sağlıyor. Eğlencenizde büyük önem içeren müziğin renklerinden olan DJ ya da davulcuyu kutlamanıza dahil etme olanağı sunuyor.

Dekorasyon

Kına tagı, kına gecelerinin geleneksel rengi olan kırmızı ve altın rengi ağırlıkta olmak üzere düzenleniyor. Çiçeklerin hareketlilik kattığı arka fonda muhteşem bir görüntü eşliğinde kına yakılıyor. Masaların üzerinde uzun mumlar, şamdanlar, çiçekler, suplalar, dekoratif peçeteler yer alıyor. Sandalyeler tül süslemelerle zarif bir havaya bürünüyor. kullanılan aksesuarlar da altın rengi olarak tercih ediliyor.

Eğlenceye doyacağınız şahane bir kına gecesi için Next Event’e ulaşın, erken rezervasyon ile fırsat paketlerinden yararlanın. Antalya kına organizasyon fiyatları bilgisine erişmek için iletişim numarası ile ya da “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden Next Event ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0242 255 50 48

 • Adres:

  ANTALYA MURATPAŞA

 • Haritadaki Konumu

  Next Event Yol Haritası

Next Event Yorumları (3)

Gülşen & Muhammet

Düğün Tarihi: 20.06.2024

Ben çok stresli ve gergin olacağımı sanıyordum sayenizde çok rahat olduğumuz tüm arkadaşlarımızın çok eğlendiği bir kına geçirdik çok teşekkür ederiz NEXT EVENT

Halime & Murat

Düğün Tarihi: 13.06.2024

Söz merasiminde tüm detaylar düşünülmüş , güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik tekrar teşekkürler

Aleyna & Nihat

Düğün Tarihi: 02.05.2024

Nişan törenimizin mükemmel geçmesini sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.