Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Antalya

MY Yıldırım Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

MY Yıldırım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

MY Yıldırım Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

MY Yıldırım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

MY Yıldırım Organizasyon Hakkında

Kına geceniz için neler hayal ediyorsunuz? Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlendiğiniz merasim geleneksel mi olmalı, yoksa modern mi? Her kararınızda yanınızda olabilecek, MY Yıldırım Organizasyon ailesiyle tanışın. Dilediğiniz gece için ihtiyacınız olan her şeyi gerçekleştirebilecek bir ekibiz. Alanında uzman kadromuz, fark yaratan bakış açımız ve düşlerinizi gerçekleştiren çözüm ortaklarımız var.

Hazırlıklara başlamadan önce; bilmelisiniz ki bizim ilk önceliğimiz sizsiniz! Mutluluğunuz için her şeyi özenle ve büyük bir hassasiyetle tasarlıyoruz. İstediğiniz renk ve modelde örtülerle masa sandalye süslemesiyle mekân giydirmeleri yapıyoruz. Ziyafet veya kokteyl düzeninde bir davet alanı tasarlıyoruz. Kına tahtınızı mekânın en güzel köşesine yerleştiriyor, kına yolu, dans pisti ve sahne düzenlemeleriyle bu ışıl ışıl gecede kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz… Işığınız parlasın, güzelliğiniz ortaya çıksın ve hayallerinizdeki gecenin her ânı kusursuz olsun diye çalışıyoruz.

Davet menüleri için anlaşmalı olduğumuz catering firmasından destek alabilirsiniz. Hizmet personeli, servis ekibi ve organizasyon sorumlusu hizmetlerimiz var. Bu yüzden organizasyonunuzda keyfinizi kaçıracak en küçük bir aksilikle karşılaşmayacaksınız. Siz henüz fark etmeden rengârenk aksesuarlar, masa düzeni, uçan balonlar ve kına ritüelleri için gerekli tüm detaylar ekibimiz tarafından denetlenecek. Size de bolca eğlenmek ve mutluluğun tadını çıkarmak kalacak. Antalya kına organizasyon şirketleri arasından bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Tüm bunların yanında gecenizi taçlandıran müzik ve eğlence için de yanınızdayız. Güzel bir geceyi kendi tarzınızda eğlenceye dönüştürmenizi sağlamak için orkestra, DJ veya canlı performanslarla yetenekli ses sanatçılarımız sahnede yerlerini alabiliyorlar. Bu arada arzu ederseniz birbirinden özel dans gösterileriyle kına gecenizi görsel bir şölene dönüştürüyoruz. Çocukları da ihmal etmiyor, herkesin güzel bir gece geçirmesi için maskot animatör, palyaço, yeniçeri taht taşıma hizmetlerini sağlıyoruz. Kır düğünlerinde veya yeterli ferahlıkta salonlarda, şişme oyun alanı da kurabiliyoruz. Düğün ve sünnet törenlerinde daha fazla tercih edilen bu hizmetler ve çok daha fazlası için MY Yıldırım Organizasyon!

Hayallerinizin ötesinde bir gece ve fark yaratan detaylar için MY Yıldırım Organizasyon Antalya kına organizasyon fiyatlarını merak ediyorsanız; iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres::

    Muratpaşa/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.