My Organizasyon

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • 2008 yılından bu yana sektörde hizmet vermekteyiz sizlere daha mutlu daha... devamı 

My Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

My Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

My Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

My Organizasyon Hakkında

Mutlu bir gelecek için evlenmeye karar verdiğiniz ve düğünden önce kına gecesi mi yapmak istiyorsunuz? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise hayallerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaştınız demektir! Antalya kına gecesi organizasyonu yapan firmalardan biri olan My Organizasyon, kına gecenizi bir şölene dönüştürecek hizmetler sunuyor. Kına geceniz için bizden yardım almaya karar verdiğiniz andan itibaren titiz bir çalışma yürütüyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getiriyoruz. Süreç sonunda ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ demeniz dileğiyle...

Peki kına gecenizde ne gibi hizmetler veriyoruz?

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda isteklerinizi öğrenmek için sizi ofisimize davet ediyoruz. En büyük amacımız; seçtiğiniz mekanda sizi en mutlu edecek bir atmosfer yaratmak ve gönlünüzce eğlenmenizi sağlamak. Bunu sağlamak için istek ve hayallerinizi sınırlandırmadan bizimle paylaşmanız çok önemli. Sohbet ederken işte bu ayrıntıları da konuşmayı ihmal etmiyor, taleplerinize göre hizmetlerimizi zenginleştirebiliyoruz.

Uzun zamandır bu sektörde olan nedime ekibimiz misafirleriniz için harika bir dans gösterisi hazırlıyor. Bazı gelin adaylarımız da bu dans gösterisine katılarak güzel bir gelin girişi yapabiliyorlar. Kına gecenizi yapacağınız mekanda rahatça eğlenmeniz için oturma düzenlerini önceden ayarlıyor dans pisti aralarında mümkün olan en uygun mesafeyi sağlayarak ferah bir ortam yaratıyoruz. Süslemede sizin belirlediğiniz renkleri ve aksesuarları kullanıyoruz. Böylece beğenmediğiniz hiçbir detay olmuyor kına mekanınızda.

Kına gecenizde ihtiyacınız olacak her hizmeti bizden alabiliyorsunuz; kına tepsisi, kına tahtı, kaftan, kuru kına... Ayrıca organizasyonlarınızın akış planını da hazırlayarak yönetiyoruz. Böylece hiçbir aksaklık yaşanmıyor. Tam da hayallerinizdeki gibi değil mi? O zaman bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hakkımızda daha fazla bilgi almanızı ve My Organizasyon fiyatlarımızı öğrenmenizi sağlayacak form sayfanın üst kısmında sizleri bekliyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.