Medi Kına Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

My Organizasyon
10

Muratpaşa

My Organizasyon

1.500-2.250 TL
MY Yıldırım Organizasyon
9

Muratpaşa

MY Yıldırım Organizasyon

2.250-3.000 TL
Eva Events Wedding
12 1

Kemer

Eva Events Wedding

1.500 TL'den az

Hakkında

2017 yılın bu yana organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Markamız Medi Organizasyon Antalya menşeili bir firma ve şehrimiz başta olmak üzere çevre illerde de hizmet verebiliyoruz. Sadece bir organizasyon firması olmaktan ötede bir iş yaptığımıza inanıyoruz. Çünkü sıradan ve basmakalıp işlerden uzak duruyor, düzenlediğimiz organizasyonların kendilerine has dinamikleri olmasına özen gösteriyoruz. Düğün ve kına geceleri başta olmak üzere pek çok özel gün için hizmet verebiliyoruz.

Kına geceleri özelinde konuşmak gerekirse böylesine büyük geçmişe sahip bir gelenek olduğu için en iyi şekilde hayata geçirmeyi uygun görüyoruz. Tüm ritüelleri ile seremonilerini eksiksiz yerine getirerek dillere destan ve yıllar geçse de unutulmayacak bir şöleni çiftlerimize hediye ediyoruz. Özellikle gelinlerimizin gecesi olduğundan onlarla tanıştığımız andan itibaren samimi ve büyük ilgi alaka gösterdiğimiz bir ilişki kuruyoruz. Her adımda yanlarında olup heyecanlarını paylaşarak mutluluklarına şahitlik ediyoruz.

Bizi terci eden gelinlerimizle ofisimizde buluşuyor ve tanışıyoruz. Bu esnada tüm isteklerini dinliyor onun tanıyor ve neler sunabileceğimizden bahsederek hizmetlerimizi anlatıyoruz. Aklınıza gelebilecek kınaya dair her hizmeti bizde bulabilirsiniz. Bütçeye ve zevke göre farklı paketler oluşturabiliyoruz. Kına tahtları, mekan süslemeleri, profesyonel dans ekipleri, Roman, Hint, modern, geleneksel gibi pek çok konsept, kına malzemeleri, konuk karşılaması ve ikramları, davul eşliğinde damat basması, Hint kınacısı, gösterişli gelin çıkışları, kostümlü kına kızları, dansözler, DJ ve geniş kına müziği repertuvarı, gelinin ismi basılı yer kaplaması ve daha pek çok hizmetimiz mevcut.

Aynı zamanda kaftan ve kına kıyafetleri konusunda da özel olarak çalışıyoruz ve gelinlerimize en güzel ve gösterişli kaftan ve bindallıları sunmaya çalışıyoruz. Eğer siz de baştan sona size özel hazırlanmış bir kına gecesine sahip olmak ve sultanlara layık bir eğlence yaşamak isterseniz doğru yerdesiniz.

Antalya Medi Organizasyon olarak bize ulaşmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli.

İletişim

Büşra Çok

  • Adres: Yenigün Mah. Mevlana Cad. Midtown Plaza B. Blok No:54 Antalya

Medi Kına Organizasyon Yol Haritası

1 yorum


M&M

MELEK & MUSTAFA

Düğün Tarihi: 15.04.2020

herşey muhteşemdiiiii ellerinize emeklerinize sağlık !!antalya da bir numarasınız farklı ve büyüleyici bir kına gecesi yaşattıınız iyiki varsınız medi ekibi !!!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!