• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

La Casa Di Lale Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

La Casa Di Lale Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

La Casa Di Lale Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

La Casa Di Lale Hakkında

Antalya’da kına gecelerinizi düzenlemek için bir organizasyon firmasıyla anlaşmak mı istiyorsunuz? Sizlere La Casa De Lale’yi öneriyoruz. Bu geceniz için gerekli olan tüm hizmet ve aksesuarları kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor ve gelin adaylarımıza sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak ve kendimizi tanıtmak gerekirse;

La Casa Di Lale Antalya’da faaliyet gösteren ilk düğün ve davet organizasyon firması olarak 1992 yılında kurulduk. Özel gün organizasyon firması denince akla ilk gelen firmalardan olan La Casa Di Lale sektörün önde gelenlerinden biri olarak günümüzde faaliyet göstermeye devam ediyor. Özel etkinliklerin tasarımını ve tamamlanmasını büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız, detaycılığı ve profesyonelliği sayesinde kusursuz davetlere imza atıyor. Yenilikçi konseptler ve tarzlar ile hizmet anlayışımızı devamlı geliştirmeyi, kalite standardımızı devamlı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için La Casa Di Lale markası adı altında çalışan herkesin gereken özveriyi göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için görselliği ön planda tutuyoruz. Tecrübelerimizin gecenizi şekillendireceğini ve hiçbir aksaklık yaşamadan kınanızı tamamlayacağınızı söylemek istiyoruz.

Kına geceniz için herhangi bir konsept belirlediniz mi? Belirlemediyseniz sakın kaygılanmayın. Profesyonel ekibimiz en yeni trendleri takip ediyor ve son yıllarda sıkça tercih edilen kına konseptlerini beğeninize sunuyor. Sade ve geleneksel bir kına gecesi düzenlemek isterseniz de süslemelerimizi ona göre sağlıyoruz. Hazırlıklarımızı en kısa sürede tamamlıyor ve sevdiklerinizi ağırlayacağınız güzel bir ortamı beğeninize sunuyoruz.

Peki neler yapıyoruz? Sandalyelerinizi süslüyoruz, masalarınızı örtüler, peçeteler ve şık şamdanlar ile donatıyoruz. Kısacası belirlediğiniz konsepti renk ve tarz olarak en ufacık detayda bile hissetmenizi sağlıyoruz.

Mükemmellik ayrıntılarda gizlidir. Siz de Antalya’nın en tecrübeli organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Pamir Cad. Mehmet Bileydi Apt. No:13/3 Antalya

  • Haritadaki Konumu

    La Casa Di Lale Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.