Kaftan-ı Deryam Organizasyon

E-posta Gönder

Kaftan-ı Deryam Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Kaftan-ı Deryam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kaftan-ı Deryam Organizasyon Hakkında

Sevdiğinizle yeni ve mutlu bir hayat sizi beklerken yakınlarınızla bu özel kararı kutlamak istiyorsunuz. Bunun için de önce eğlenceli bir kına gecesi, sonra da kusursuz bir düğün düzenlemek istiyorsunuz. Antalya’daki gelin adaylarımızın kına gecelerine talibiz! Gecenizi hiçbir eksik olmadan gerçekleştirmek ve en özel anlarınızda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

Kaftan-ı Deryam Organizasyon olarak yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet göstermiş ve kendini sürekli geliştirmiş bir ekip ile hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Öncelikli olarak gelin adaylarımızı dinliyor, hayallerini öğreniyor ve bu doğrultuda geniş çaplı bir planlama yapıyoruz. Amacımız; tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayarak %100 memnuniyetinizi sağlayacağımız bir organizasyon sunmak. Bunun için de titizlikle çalışıyoruz, gecenizi A’dan Z’ye her detayıyla tasarlıyoruz.

Kına geceniz için gerekli olan konsept ve süslemeleri birlikte kararlaştırıyoruz. Zevk ve tarzınıza uygun olarak tercih ettiğiniz konsepti, kına aksesuarlarımızda da uyguluyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, davul, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmazlarını eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Sevdiklerinize bir sürpriz yapmak istiyorsanız kına ekibimiz ile birlikte eğlenceli bir koreografiye imza atabiliyorsunuz.

Özellikle fiyatlarımıza dikkat çekmek istiyoruz. Sağladığımız bu imkânların hepsine çok uygun fiyatlarla sahip oluyorsunuz. Her bütçeye hitap ediyor, düğününüzden önce fazla masraflardan kaçınmanızı sağlıyoruz.

Kaftan-ı Deryam Antalya’nın tüm ilçeleri başta olmak üzere çevre illerde de hizmet verebiliyor. Gelin adaylarının kusursuz bir kına gecesi yaşamalarını sağlamak için titizlikle çalışan bir organizasyon firmasının kalitesini yaşamaya ne dersiniz?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve sunduğumuz bu olanaklar ile kına gecenizi unutulmaz kılmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cad. No:63/2 Muratpaşa / Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kaftan-ı Deryam Organizasyon Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&Ç

Ertaş & Çelik

Düğün Tarihi: 22.08.2019


Firma sahibi değil sanki kız kardeşiniz. Gittiğiniz de karşılaştığınız samimiyetiyle acayip rahat hissediyorsunuz.

Kaftan-ı Deryam Organizasyon

Kaftan-ı Deryam Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Çok teşekkürederim bu yorumunuz beni çok mutlu etti kardeşlerim ?

S&A

Sinem & Ahmet

Düğün Tarihi: 21.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Organizasyon firması sahibesi Derya Hanım mükemmel birisi , çalışan Derya Hanım da aynı şekilde. Kendinizi okadar prenses gibi , sultan gibi hissettiriyorlar ve kendilerinden ödün vererek evlenenlere yardım ediyorlar ki anlatamam gidip görüşüp yaşamanız lazım. Anlaşıp anlaşmasanız hiç önemli değil... devamı 

A&B

Ayşe & Bayram

Düğün Tarihi: 05.08.2017


5 ağustos 2017 de Kına organizasyomuz yapıldı ve bir kına bu kadar mükemmel olabilirdi.Derya hanım A'dan Z'ye herseyimizle bir organizasyoncu gibi değilde bir abla gibi ilgilendi. Herşeyin fazlası vardı eksiği yoktu kesinlikle rüya gibi bir kına gecesi yaşadık. Şiddetle tavsiye ederim...

Kaftan-ı Deryam Organizasyon

Kaftan-ı Deryam Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Biz bir Aileyiz, Aile olmakta bunu gerektirir iyiki sizi tanıdım ?

F&O

Fatma & Onur

Düğün Tarihi: 28.06.2019


Sizi iyi ki tanıdık Derya ablacım ama oynayamadık karşılıklı. Borcun var bize, düğüne bekleriz:)

Ce

Cennet

Düğün Tarihi: 16.06.2019


Ablacım her şey çok güzeldi. Derya abla dahil kızlar 1 dakika bile beni yalnız bırakmadılar. Çok sağolsunlar hepsi muhteşemdi ve muhteşem bir kına oldu. Kaftanıma gelincede kaftanım ise bir muhteşemdi!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.