Hera Organization & Bridesmaid

E-posta Gönder

  • Kepez, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • İletişim numaramız değişmiştir.
    05421770807

Hera Organization & Bridesmaid Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Hera Organization & Bridesmaid Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hera Organization & Bridesmaid Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hera Organization & Bridesmaid Hakkında

A’dan Z’ye her detayı düşünerek sunduğumuz hizmetler eşliğinde, unutulmayacak kadar güzel bir kına gecesi organize etmek için buradayız! Hera Organization & Bridesmaid olarak, isteklerinize önem veren, hayallerinizi her daim yol göstericimiz kabul eden başarılı bir ekibiz. Bu ekibimizle sizi mutlu etmek, eğlendirmek ve tüm dostlarınızla keyifli anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Başlayalım mı?

Bizimle iletişime geçtiğinizde aklınızdaki temel sorulara yanıt verip kısa bir bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra da hem sizi daha yakından tanımak hem de kına geceniz için konsept belirlemek için bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşmemiz sırasında daha önce organize ettiğimiz kına gecelerinden örnek fotoğraflar gösteriyor, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kına paketlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Hizmet içeriğine göre değişen alternatif kına paketlerimizden bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz.

Antalya kına organizasyon firmalarından bizi ayıran en büyük fark kına organizasyonlarına getirdiğimiz yeni bakış açımız ve konseptlerimiz. Yaptığımız titiz çalışmayla o değerli geceyi eşsiz ve unutulmayacak hale getireceğimizden eminiz. Mekan süslemesinden ikramlara, dans gösterilerinden kına müziğine kadar birçok ihtiyacınızı karşılayacak geniş hizmet yelpazemiz sayesinde stressiz bir süreç geçireceğinize eminiz. Kısacası nasıl bir kına gecesi istediğinizi bize anlatın ve gerisini bize bırakın...

Kına gecesi başta olmak üzere; bekarlığa veda partisi, doğum günü kutlamaları, nişan organizasyonu, düğün ve sünnet organizasyonu gibi davet ve etkinliklerinizde yanınızda olan firmamız, isteklerinizi dikkate alarak planlamalar yapıyor. Bu saydığımız organizasyonlarda yararlanabileceğiniz palyaço, profesyonel dans ekibi, zeybek dersi gibi imkanlar da sunuyoruz. Bu sayede hayallerinizi gerçekleştirmek için başka firma aramakla zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Antalya kına organizasyonunuz için sunduğumuz diğer hizmetleri öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.