Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Deniz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Deniz Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Deniz Organizasyon Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunan 4 kişilik bir ekibiz. Bu aşamada ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz. Eğer Antalya kına gecesi organizasyonunuz için hâlâ bir firmayla anlaşmadıysanız; hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde hazırlık sürecimizi başlıyoruz. Yaptığımız ilk şey sizi hemen bir ön görüşmeye davet etmek istiyoruz. Tarzınızı, isteklerinizi ve hayallerinizi öğrendiğimiz bu ön görüşmede kına konseptinize de karar veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirdikten sonra kına paketlerimizin özelliklerini anlatıyoruz. Kına paketlerimizin fiyatları içindeki aksesuar ve hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bütçenize göre tercihinizi yaptıktan sonra kına gecenizin olduğu tarihte görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

O büyük gün gelip çattığınızda hizmetlerimize kına mekanınızı süslemekle başlıyoruz. Seçtiğiniz kına tahtı, cibinlik ve nedime minderlerini mekanınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Daha sonra belirlediğimiz akış düzenini teyit ediyor, kına merasiminde kullanacağınız aksesuarları hazırlıyoruz. Arkadaşlarınıza vereceğimiz; taç, el mumu ve kaftanları da hazır hale getirdikten sonra harika bir gelin çıkışı ile başlatıyoruz gecenizi. Kına konseptinize uygun kostümler giymiş nedime ekibimizle dans ederken misafirlerinizi selamlamanın keyfini sonuna kadar çıkaracağınıza eminiz. Gösterişli gelin çıkışından sonra eğlence tam gaz devam ediyor. İlerleyen saatlerde kına merasimi için hazırlık yapmaya başlıyoruz. Kaftanınızı giydikten sonra özel bir girişle sizi salona alıyoruz ve gelin ağlatma yapıyoruz. Bu aşamalarının içeriğini yaptığımız ön görüşmede zenginleştirebileceğimizi de belirtelim. Organize ettiğimiz davet ve etkinlikler arasında; açılış, doğum günü, sünnet, nişan, düğün de var. Bu organizasyonlar için düğün dansı, kadın DJ, orkestra, palyaço, oryantal, kamera ve fotoğraf, ses ve ışık sistemleri sağlama gibi imkanlar da sunuyoruz.

Gördüğünüz gibi Deniz Organizasyon her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek profesyonel hizmetler veriyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kışla, Seçkin Apartmanı, 51. Sk. 20/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Deniz Organizasyon Yol Haritası

Deniz Organizasyon Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sinem & Batuhan

Düğün Tarihi: 05.12.2019


Sade ve şık bir nişan masası ve eğlence dolu bir Nişan Organizasyonu oldu..Kamera fotoğraf dj masa her nersa bu firma ile çözebilirsiniz.Enerjileri harika..Teşekkür ederim..

Havva & Ali

Düğün Tarihi: 08.09.2019


Gelin hamamım çok eğlenceliydi..Çok özenle süslenmişti..Okadar memnun kaldımki Kına içinde anlaştık ve yine çok eğlendik..Deniz Hanım harika bir dj tavsiye ederim..

Aynur & Bayram

Düğün Tarihi: 28.08.2019


Zeybek ekibiyle oğlum zeybek öğrendi muhteşem bir gösteri yaptılar.Mekan süsleme özellikle sünnet tahtımız muteşemdi.Nedime palyaço her detayı düşündüler kendilerine çok teşekkür ederiz

Nilay & Serkan

Düğün Tarihi: 21.07.2019


Benim kına gecem sokakta oldu ama sanki salondaymış kadar muhteşem hazırlanmıştı.Müzisyen kamera fotoğraf kaftan taht her varsa hepsini Deniz Hanımdan hallettik.Boş bir sokağın kına salonu haline dönüşmesi harika..Şiddetle tavsiye ederim..

Leyla

Düğün Tarihi: 18.07.2019


Anlaştığımız andan itibaren ilgisiyle hep yanımızda oldu. Organizasyon günü anlaştığımız her ne varsa fazlasıyla gerçekleşti. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Deniz Organizasyona teşekkür ederim.

Gözde & Yavuz

Düğün Tarihi: 20.04.2019


Deniz Organizasyonla nişanım için görüştüm daha sonra hem kınamı hemde düğünümü yaptılar..Zaten başka bir firmaya ihtiyacımız olmadı istediğimiz ne varsa burada bulduk..Dans eğitim sürecimiz çok eğlenceliydi..İlgi ve alakası için Deniz Hocamıza çok teşekkür ederiz..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.