Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Antalya

Cansu'you Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Cansu'you Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Cansu'you Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cansu'you Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Cansu'you Organizasyon Hakkında

Antalya’da kına gecenizi bir şölene çevirecek firma arayışındaysanız; profesyonel ekibimizle yanınızda olmak için buradayız! Cansu'you Organizasyon olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz ve bizi tercih eden gelin adaylarımıza muhteşem bir kına gecesi yaşatıyoruz. Eğer siz de kına organizasyonunuzun kusursuz olmasını istiyorsanız, gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Kına gecenizi organize etmek ne kadar tatlı bir telaş olsa da aynı zamanda karışık ve yorucu da bir süreç. Bunun farkında olan profesyonel ekibimiz ile olası aksaklıkları önlemek, kına gecenizi tatlı bir anıya dönüştürmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. A’dan Z’ye her detayla yakından ilgilendiğimiz için siz de düğün hazırlıklarınızla ilgilenerek zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

Kına merasiminiz için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara firmamız aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz. Bu aksesuarlardan ilki kına tahtımız. Birbirinden güzel ve farklı renk alternatifleri olan kına tahtlarımız var. Seçtiğiniz model ve renk kına tahtımızı kına gecenizi yapacağınız mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Tabii birbiriyle uyumlu kına aksesuarlarımızı da bu alana ekleyip son düzenlemeleri yapıyoruz. Merak etmeyin, içinde kendinizi bir sultan gibi hissedeceğiniz kaftandan arkadaşlarınıza dağıtacağımız taç ve mendillere, kına merasimi için gerekli olan yaş kınadan salon süslemesine kadar her ayrıntı profesyonel ekibimize emanet! Siz de bu süreçte hiçbir şeyi düşünmeden, kına gecenizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Kına organizasyonu hizmetimize ek olarak; düğün, nişan, doğum günü, açılış ve evlilik teklifi gibi etkinlik ve davetleriniz için de bizden yardım alabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak kına organizasyon Antalya firmalarından biri olan Cansu'you Organizasyon firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Muratpaşa/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.