Burçin Akay Organizasyon

E-posta Gönder

  • Kemer, Antalya.

Ekiple Tanışın

Burçin Akay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Burçin Akay Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Burçin Akay Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Burçin Akay Organizasyon Hakkında

Kaliteli hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen yapımız ve dinamik ekibimiz aracılığıyla tam da hayal ettiğiniz gibi bir kına geceniz olacak. Burçin Akay Organizasyon olarak bu özel günün sizin ne ifade ettiğini biliyoruz ve üstlendiğimiz sorumluluğun da farkındayız. Bu nedenle titiz bir çalışma yürütüyor, tüm detayların içinize sinmesi sağlıyoruz. Yılın trend konseptlerini yakından takip ederek kendimizi geliştirmeyi de ihmal etmiyoruz.

Sektörde kazandığımız tecrübelerle kına gecenizi en iyi şekilde planlayacağımıza eminiz. Tabii uygulama aşamasından önce sizinle bir ön görüşme yaptığımızı da belirtelim. Bunu yapma amacımız hayallerinizi öğrenmek, hizmetlerimizi yüz yüze anlatmak ve akış planını hazırlamak. Gördüğünüz gibi her detayı önceden düşündüğümüz için size sadece organizasyonunuzun tadını sonuna kadar çıkarmak kalıyor. Sonrası zaten bol bol eğlence...

Antalya kına organizasyon firmalarından bizi farklı kılan birçok hizmetimiz var: seçtiğiniz kına konseptine özel dans gösterilerimiz; profesyonel nedime ekibimiz, farklı renk ve modellerde kına tahtlarımız, tarzınıza hitap edecek kaftan veya bindallı seçeneklerimiz, hatıra defterimiz, modern tasarıma sahip masa ve sandalye temini ve süsleme seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Sadece kına gecesi organize etmiyor; düğün, nişan, doğum günü ve baby shower gibi etkinliklerinizde de yanınızda oluyoruz. Bu saydığımız organizasyonları en iyi şekilde planlamak için yenilikleri takip ediyor, her sezon ekipmanlarımıza yepyeni malzemeler ekliyoruz. Kişiye özel konseptler geliştiriyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz.

Eğer siz de organize ettiğimiz kına gecesinden memnun kalan gelin adaylarımızdan biri olmak istiyorsanız; hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.