Berasu Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Berasu Kına Organizasyonu

Berasu Kına Organizasyonu Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    4.000-6.000 TL

  • Aksesuar Kiralama

Berasu Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Berasu Kına Organizasyonu Hakkında

Düğün ve davet sektöründe çok uzun yıllardır pek çok farklı alanda faaliyet gösterdik. Mekân yönetip organizasyonlara ev sahipliği yaptık, organizasyonu tamamen üstlenip planlamadan hayata geçirme aşamasına kadar en ince detaylarına varana kadar ilgilendik. O da yetmedi, gelinlikten kuaföre, fotoğraftan videoya varana kadar özel günlerde gereken tüm büyük adımları tek bir elde topladık ve çiftlere eksiksiz hizmet konsepti ile yardımcı olduk. Bunu da birbirinden değerli ve her biri işini severek ve güler yüzlülük ile yapan profesyonel çalışan kadromuz ile birlikte yaptık. Eğer kendinizi bu işin ehli olan köklü bir firmaya emanet etmek isterseniz size memnuniyetle yardımcı oluruz.

Tüm bu faaliyetlerin yanı sıra Berasu Organizasyon olarak Antalya kına gecesi düzenleme işini de en iyi şekilde yapıyoruz. Gelinlerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor ve düğünden önceki son büyük adımı kusursuz tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Özel tasarım dikimevimiz sayesinde kına gecesinin en önemli detayını çok farklı çeşitler ile hallediyoruz. Hazır model veya kişiye özel dikimlerde kaftan ve bindallılarımızı tercih edebilirsiniz. Kınanız için geceye hazırlanmanızı da sağlıyor, gelin başı ve makyajı için kuaförümüze yönlendiriyoruz. Yine kamera ve dış mekân çekiminiz ile de biz ilgileniyoruz.

Kınaya dair ne tür bir mekânda olursa olun talep ettiğiniz ne varsa ayağınıza getirebiliriz. Nedimeler, dans şovları, kına mekân süslemeleri, tepsileri, tefleri, mumları, DJ ile kına repertuvarları, hintkınacısı, kına yakma töreni, testi kırma oyunu gibi aklınıza gelebilecek her hizmeti sunuyoruz.

Berasu Antalya Kına Organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak ve gecenize dair beklentilerinizi görüşmek isterseniz size her zaman vakit ayırabiliriz. Sayfa üzerinde bulunan telefon numarası ile bizi arayabilir ve doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz de mail butonuna tıklayarak mesaj yazabilir veya sağ tarafta bulunan ücretsiz teklif formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.