Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Antalya

Belya Concept Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Belya Concept Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Belya Concept Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Belya Concept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Belya Concept Organizasyon Hakkında

Belya Concept Organizasyon olarak detaylar bizim için çok önemli ve tam da bu sebepten özel günlerin en güzel detaylarını tasarladığımız bir iş yapıyoruz. Bir organizasyon firması olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz ve başarılı işlerimiz sayesinde günden güne daha da tanınıyoruz. Mesleğimizi severek icra ediyoruz ve kişiye özel konsept organizasyonlar düzenliyoruz, zaten marka adımızdan da bunu anlayabilirsiniz. Ekip olarak son derece uyumlu, dinamik ve güler yüzlü olduğumuz için müşterilerimizle harika bir iletişim kuruyoruz. Her birimiz kendi alanında profesyonel ve de alanında uzman niteliklere sahip olduğumuz için misafirlerimiz olarak gördüğümüz müşterilerimiz için elimizden geleni yapıyoruz.

Antalya kına gecesi organizasyonu yapmak isteyen çiftler için eksiksiz bir hizmet ve kusursuz bir gün vaat ediyoruz. Kınanın hem çok uzun yıllardır süregelen önemli bir âdet olduğunu hem de gelinler için çok özel olduğunu düşündüğümüz için bu hususta çok daha özenliyiz. Çiftin geceyi gerçekleştirmek için seçtiği mekanı kınanın ruhuna uygun olacak şekilde hazırlayıp süslüyoruz. Üstelik mekanın türü de; bir otel, düğün salonu, kafe, ev veya bir kır bahçesi olsun bizim için hiç fark etmiyor. Ortamın özelliklerine ve gelinimizin isteklerine göre gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Kişiye özel tasarımlar yaptığımız için her çiftin zevki ve arzusuna göre her detayı incelikle planlıyoruz.

Mekanın süslenmesinden sonra gelinin seçimine göre kına tahtını, kına minderlerini, arkaya kişiye özel süsleme bir tak kurma işlemlerini tamamlıyoruz. Kına için sunduğumuz diğer hizmetler arasında ise; konsept masası, kına tepsisi, nedimeler, dans şovları, hediyelik kına tüpleri, halay mendilleri, el mumları, güller, kına dağıtmalık tepsiler ve çiçekler gibi detaylar da mevcut.

Belya Concept olarak kına haricinde nişan merasimleri, düğünler, evlilik teklifleri ve benzeri özel günleri de düzenliyoruz. Manavgat kına organizasyon veya diğer etkinlikleriniz için bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Manavgat/Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.