• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Asrın Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Asrın Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asrın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Asrın Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla mı kutlamak istiyorsanız?

Asrın Organizasyon Antalya olarak ekibimizle birlikte her ince detayına kadar düşünülmüş bir organizasyonla eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Siz düğün hazırlıklarınızla ilgilenirken kına gecesi organizasyonunuza ayıracak zamanız kalmamış olabilir. Biz de sizin için istediğiniz tüm ayrıntılarla tek tek ilgilenerek organizasyon adına alternatifler sunuyor, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz neler ve bunu nasıl mı yapıyoruz?

-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen geleneksel kıyafetler arasında olan bindallıları ve kaftan modellerinde ister geleneksel tarzda ister modern tarzda renk seçenekleriyle birlikte beğeninize sunuyor ve kiralama hizmeti veriyoruz.

-Kına malzemelerini de kendi bünyemizden temin ediyoruz. Kına tepsisinden, nedime bilekliğine, çiçekli taçtan kınaya kadar malzemelerin seçiminde özel olarak ilgileniyoruz. Kına tahtı seçimini bindallı ve kaftanınızın renginde yapmanızı öneriyoruz. Kına tahtı etrafına minderler yerleştiriyor davet alanına konsept bir hava katıyor ve kendinizi prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

-Kına geceniz için orkestra ve müzisyen temin ediyoruz. En güncel kına müzikleri ve eğlenceli şarkılar eşliğinde bol bol oynayabileceğiniz bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz. Eğlencenize eğlence katmak için davul şov hizmeti veriyor, kınanızı yakmak için profesyonel nedime, kına ekibi ile birlikte kına töreninizi gerçekleştiriyoruz.

-Biliyoruz ki kına gecenizde heyecanlı olduğunuz kadar stresli de oluyorsunuz. “Acaba bir aksilik olur mu?” sorularınız olacağını tahmin edebiliyoruz. Organizasyonumuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyor keyifli ve sorunsuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz hayal edin biz hazırlayalım. Hayallerinizdeki organizasyonun gerçekleşmesine artık bir adım uzaktasınız. Sağladığımız hizmet detayları hakkında Asrın Organizasyon adres bilgisi için bizimle iletişime geçmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Güvenlik Mahallesi, Anafartalar Cd. No:149, 07030 Muratpaşa/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Asrın Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.