Anta Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Anta Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  25.000 TL'den fazla

Anta Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Anta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Anta Organizasyon Hakkında

Sevdiğinizle başlayacağınız yeni bir hayat için son bir adım kaldı. O da kına geceniz! Doyasıya eğleneceğiniz, sevdiklerinizle keyifli saatler yaşayacağınız ve hayatınızda hiç unutmayacağınız bu organizasyonu profesyonel bir organizasyon firması ile planlamak isterseniz, Anta Organizasyon tam da aradığınız adres! Gerçekleştirdiği kına geceleri ile adından sıkça söz ettiren ve Antalya kına organizasyon firmaları arasından kısa sürede ismini duyuran Anta, gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyor. Bunun tesadüf olmadığını görmek için bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Ekibimizin senelerdir organizasyon sektörünün içinde olduğunu ve tecrübelerini sorunsuz bir gece için kullanacaklarını söylemek istiyoruz. Tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi yerine getirmek için hazır olan ekibimiz aksesuar temini ve en yeni konseptlerin takibi konusunda profesyonel bir hizmet veriyor. Size de gecenin keyfini çıkarmak kalıyor.

Gelin adaylarımızın bu süreçte oldukça masraf ettiklerinin farkındayız. Daha bekleyen düğünlerinin de olduğunu göz önünde bulundurarak kına gecelerinde fazla masraftan kaçınmalarını sağlıyoruz. Ekonomik paketlerimiz ile Antalya kına organizasyon fiyatlarından farklılaşan tekliflerimizi duymak isteyeceksiniz.

Sadece kına gecesi organizasyonları ile sınırlı kalmıyoruz. Düğünler, nişanlar, nikâhlar, doğum günleri, partiler, mezuniyet baloları ve sünnet düğünleri gibi özel günlerin yanı sıra açılışlar, toplantılar, kongreler ve kokteyller gibi kurumsal davetlerde de bizi tercih edebiliyorsunuz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız davet ve sayısız memnuniyet, en değerli güvencemiz. Tecrübelerimizi, bilgi birikimlerimiz ile birleştiriyor ve kusursuz bir organizasyon için kullanıyoruz.

Bu bilgiler doğrultusunda aradığınız organizasyon firması olduğumuzu düşünüyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurmak ya da iletişim bilgilerini kullanmak. Uzun yıllar hafızanıza kazınacak kına gecenize imzamızı atmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Bulvarı Beyaz Saray Apartmanı No:27 Kat:1 Daire:6 Muratpaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anta Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.