Akçam Organizasyon

E-posta Gönder

  • Manavgat, Antalya.

Ekiple Tanışın

Akçam Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    5.000-7.500 TL

Akçam Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Akçam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Akçam Organizasyon Hakkında

Her detayı düşünerek organize ettiğimiz kına gecenizde, gönlünüzce eğlenmenin tadını çıkaracaksınız. Akçam Organizasyon olarak, isteklerinize önem veren, sizi dinleyen ve hayal ettiğiniz kına gecesini sunmak için profesyonel hizmetler veren profesyonelleriz. Sunduğumuz hizmetler şu şekilde;

Bizimle iletişime geçtiğinizde güzel sürecimizi başlatmış oluyorsunuz. Hem konsept belirlemek hem de tarzınızı öğrenmek için bir ön görüşme yapmak istediğimizi belirtiyoruz. Uygun bir tarihte sizi ofisimizde ağırlıyoruz. İlk olarak daha önce organize ettiğimiz kına gecelerinden örnekler göstererek fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Daha sonra ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hazırladığımız kına paketlerinin içeriğinden bahsediyoruz. Siz de hizmet içeriğinize göre değişen alternatif kına paketlerimizden bütçenize göre seçim yapabiliyorsunuz.

Antalya kına organizasyon firmalarından bizi ayıran birçok özellik var. Bunlardan ilki kişiye özel organizasyonlar düzenleyip yaratıcı konseptler geliştirmemiz. Yaptığımız titiz çalışmayla o değerli geceyi eşsiz ve unutulmayacak hale getireceğimizden eminiz. Kına gecenizi yapacağınız mekanın hazırlanmasından aksesuar teminine, kına merasiminde kullanacağımız yaş kınadan eğlencenize eğlence katacak dans şovlarına kadar her detayı düşünerek güvenilir bir hizmet veriyoruz. Kısacası nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi bize doğru bir şekilde anlatın ve gerisini hiç düşünmeyin!

Kına gecesi başta olmak üzere; söz ve nişan masası hazırlama, doğum günü, doğum odası süsleme, evlilik teklifi, dış çekim ve düğün dansı gibi hizmetler vererek yanınızda olan firmamız, isteklerinizi dikkate alarak planlamalar yapıyor. Bu sayede az önce saydığımız hizmetleri veren firmaları ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Ayrıca fiyatlarımızı da bütçenize dost olacak şekilde belirlediğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

İmkanlarımızı çok beğendiniz değil mi? O zaman sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilir, kına gecenizi en güzel şekilde planlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.