2 Moms Event

E-posta Gönder

  • Alanya, Antalya.

Ekiple Tanışın

2 Moms Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

2 Moms Event Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

2 Moms Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

2 Moms Event Hakkında

Düğününüzden önce, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak için kına geceleri, harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Antalya kına organizasyon firmaları arasında, 2 Moms Event ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hayatınızın en özel günlerinden birine ev sahipliği yapmamızı isterseniz, hazır bir şekilde sizi bekliyoruz.

Firmamızda; yeni doğan organizasyonları, açılışlar, mevlüdler, doğum günleri, nişan törenleri, düğünler ve kına geceleri gibi etkinlikler düzenliyoruz. Organizasyonlarınızda tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz. Siz sadece bu güzel günün tadını çıkarıyorsunuz. Kına geceniz için, bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi imkanlara sahip olacağınızdan bahsedelim.

Kına geceleriniz için öncelikle, nasıl bir hayalinizin olduğunu ve hangi mekanı tercih ettiğinizi soruyoruz. Mevsimin ve mekanın özelliklerine göre, dekorasyonda ve aksesuar seçimlerinde değişiklik yapabiliriz. Planımızı oluşturduktan sonra, en özel gecenizi bir şölene dönüştürmek için hazırız!

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerinizi düzenliyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin devam etmesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz. Bu aşamada, sahne alanının olabildiğince geniş tutulmasına özen gösteriyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu da girişe yerleştirdikten sonra, hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Kına gecenizde misafirlerinize, küçük atıştırmalıklar şeklinde ikramlar sunmak isterseniz, böyle bir seçeneğimiz de bulunuyor. Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini, bütçenize uygun olarak hazırlayabiliyoruz.

Alanya kına gecesi organizasyonları denince, akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla birlikte, sektörde adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, heyecanınızı ortak olmak bizi mutlu eder. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.