Yıldız Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Yıldız Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Yıldız Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yıldız Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yıldız Kına Organizasyon Hakkında

En güzel gününüzde size sadece doyasıya anı yaşama kısmınızı bırakıyor geriye kalan bütün detaylarla biz ilgileniyoruz. Yıldız Kına Organizasyon olarak hayallerinizi gerçekleştirmek adına profesyonel kadromuzla birlikte titizlikle çalışıyoruz.

Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizin bilgisini alıyor ve planlamalarımızı başlıyoruz. Klişelerde uzak bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız dönemin trendine uygun bir organizasyonla sizi buluşturuyoruz.

Hayallerinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek için öncelikle konseptimizi belirliyoruz. Osmanlı, Hint ve modern konseptlerden istediğinizi davet alanınıza uygulayabiliyoruz. Kına gecelerinin vaz geçilmez dekorlarından biri olan kına tahtı kurulumunu ve süslemesini de konseptinize uygun olarak yaparak mekânla bir bütün içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.

Eğlenceli bir kutlama geçirebileceksiniz. Rengarenk kostümlü eğlenceden, gelin karşılama koreografisine volkan gösterilerden davul şovlarına kadar eğlencenizi ikiye katlayacak birçok hizmetimiz bulunuyoruz. Ses sistemi ve sahne kurulumunu da biz üstleniyor ve kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz.

Kına geceniz için sağladığımız diğer hizmetlerden bahsedecek olursak;

-Organizasyon planlaması ve yönetimi
- Lokum ve gülsuyu ile misafir karşılama hizmeti
-Mekân girişine konulan şık dekore edilmiş “Hoşgeldiniz.” yazılı karşılama panosu
-10 adet arkadaş kaftanı-10 adet zilli tef, yelpaze
-Testi Kırma Merasimi
-Rengarenk bel kuşağı
-Davetliler için 100 adet kuru kına
-Alınan hediye ve kına gecenizden hatıra kalmasını istediğiniz ikramların misafirlere dağıtılması
-Gelin yüz örtüsü, eldiven ve el gülü
-Damat omuz örtüsü, eldiven ve el gülü
-Testi merasiminde damada fes

Yıldız Kına Organizasyon olarak Ankara Kına Gecesi Organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de kına gecenizi alışılmışın dışında bir konseptte coşkulu ve eğlenceli bir şekilde kutlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.