Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Wednow Design Söz & Kına Organizasyon

Firma kapanmıştır
Wednow Design Söz & Kına Organizasyon

Wednow Design Söz & Kına Organizasyon Hakkında

Wednow Design kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için Ankaralı gelinlerin yardımına koşuyor. Merkezi Çankaya, Dikmen bölgesinde yer alan Wednow Design’ı tercih ederek kına gecesi veya bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu deneyimli ellere bırakabilirsiniz. Güler yüzlü ve samimi ekibiyle çiftlerden tam puan alan firmamızı tercih ederek günün keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.

Deneyim
Ekibimizle bu güne kadar pek çok kına gecesi ve bekarlığa veda partisinin düzenlenmesine yardımcı olduk. İşini severek yapan takım arkadaşlarımızla beraber kına gecesi organizasyonundan neler beklediğinizi öğreniyor, düzenlemelerimizi sizin taleplerinize göre yapıyoruz. Kına gecenizden veya bekarlığa veda partinizi mutlu bir şekilde hatırlamanız ve geriye dönüp baktığınızda ‘İyi ki!’ demeniz için çalışıyoruz.

Hizmetler
Wednow Design kına hizmetleri arasında aksesuar kiralama olanağı yer alıyor. Kına geceniz ve bekarlığa veda organizasyonunuz için gerekli olabilecek tüm aksesuarları sizin için temin ediyoruz. Bu aksesuarları gerektiği şekilde düzenliyor, estetik bir görünüm elde ediyoruz. Her şeyi en ince detayına kadar düşünüyor, özel gününüzde her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Firmamızda sunduğumuz aksesuar kiralama hizmetimiz kapsamında bindallı ve kaftan da bulunuyor. Ayrıca kına mumları, kına takımı ve kına tepsisini de biz temin ediyoruz. Eğlenceli bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi için davul şov ekibi de getiriyor, kına müziğini ayarlıyoruz. Kına gecenize özel bir anı katmak isterseniz dilek feneri de getiriyor, sevdiklerinizle beraber geceyi anlamlı bir şekilde noktalamanıza yardımcı oluyoruz.

Dekorasyon/Süsleme
Ekibimiz kına gecenizin olacağı mekanı sizin tercihinize göre dekore ediyor ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Kına gecenizin veya bekarlığa veda partinizin yapılacağı mekana göre de size süsleme ve dekorasyon noktasında öneriler de bulunabiliyoruz. Örneğin evde gerçekleşecek bir kına gecesi ve tarihi bir konakta gerçekleşecek geleneksel bir kına organizasyonu için farklı dekorasyon tavsiyeleriyle geliyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partiniz için bizimle çalışarak her zaman istediğiniz o büyüleyici kına gecesine kavuşabilirsiniz. Firmamız profesyonel ve içten ekibiyle çiftlere destek oluyor. Wednow Design kına fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfada görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ başlıklı formu doldurabilirsiniz. Bize telefonla ulaşmak isterseniz sayfanın en altında veya üstte yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Wednow Design Söz & Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Wednow Design Söz & Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Beyza & Arda

Düğün Tarihi: 10.06.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çağlar ablacım her şeyin en güzelini yapıyor. Tüm nazımı çekerek her şey istediğimiz gibi olsun diye uğraştı. Yaptığı hediyelikler nişan organizasyonum çok çok güzeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tugba & Emre

Düğün Tarihi: 18.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çaglar hanımın güler yüzü güzel kalbi sevgisini kattıgı emegi için çok teşekkür ederim

Tuğba & Muhammet

Düğün Tarihi: 28.10.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

28 ekim 2021 de hayalini kurduğum kına gecesine Wednow dedign ile kavuştum.organizasyondaki arkadaşlar çok güler yüzlü ve içtendi.herşey en ince detayına kadar düşünülmüştü.Gelin adaylarına kesinlikle tavsiye ederim.

Serpil & Ali

Düğün Tarihi: 26.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dünyaya gelen bebeğimiz için organizasyon işlerini çağlar hanım yaptı çok memnun kaldık . Herkese tavsiye ederim emeklerinize sağlık 💐🧿

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.