Strabella Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Strabella Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Strabella Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Strabella Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Strabella Organizasyon Hakkında

Ankara’da hizmet verdiğimiz Strabella Organizasyon’da nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlaması, baby shower ve diğer tüm organizasyonlarınız için konsept hazırlama hizmeti veriyoruz. Edindiğimiz tecrübelerle sizin isteklerinizi harmanlayarak beklentilerinizi karşılayan bir etkinlik düzenlemenizi sağlıyoruz.

Profesyonel, işinde uzman ve daima güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi seviyor ve organizasyon alanında moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla da tüm detayları önce size danışarak başarıyla uyguluyoruz.

Kına organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Davetli kapasiteniz, eğlencenizi yapacağınız mekanınız ve zevkleriniz doğrultusunda size en uygun konsepti rahatlıkla oluşturuyoruz. Mekanınızın süsleneceği renklerden, misafirlerinize dağıtılacak hediyeliklere kadar her detayı sizin yerinize planlıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet içeriklerimize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Kına eğlencenizin yapılacağı mekanı göz önünde bulundurarak zevkinize hitap eden taht seçiminizin ardından taht köşesini oluşturuyoruz. Nedime minderleri, tüller, tüyler ve çiçek aranjmanlarıyla göz kamaştıran bir ortam oluşturuyoruz. Tüylü tefler, davul şovu gösterileri, hüzünlü müziklerin çaldığı kına yakma merasimi sunduğumuz hizmet içeriklerimizin bazıları. Her zaman kaliteye önem verdiğimiz için de kullandığımız aksesuarlarda da sağlamlığa önem veriyoruz.

Eğlenceniz için doğru müzik seçimleri yapıyor ve özel istekleriniz varsa size özel repertuvar oluşturuyoruz. Kına akışınızın planlaması konusunda sizi yönlendirerek sorunsuz bir hizmet almanızı ve sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir gece yaşamanızı sağlıyoruz.

Siz de Ankara kına organizasyonu firmaları arasında yer aldığımız Strabella’da hayalini kurduğunuz etkinliği düzenlemek için hizmet alabilirsiniz. Sunduğumuz ayrıcalıklı fiyat alternatiflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.