• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

Starz Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Starz Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Starz Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Starz Organizasyon Hakkında

Ankara’nın en vur patlasın çal oynasın kına gecesine hazır mısınız? Düğününüz kadar çok konuşulacak kına gecesinin yıldızı olacaksınız. Starz Organizasyon’da 2010 yılından bugüne dek pek çok kına ve bekarlığa veda gecesi düzenleyerek çiftlerimizin bu güzel adımlarının mutluluğuna ortak olduk. Siz de kına gecenizde uygun fiyatlarla unutulmaz bir eğlence yaşamak istiyorsanız, Ankara Keçiören kına organizasyonu davetinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

●Deneyim
12 yıldır eğlence sektöründe çiftlerimizin kına ve bekarlığa veda eğlencelerini hayata geçirdik. Farklı bütçe ve zevklere hitap edebilen zengin ve kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Özellikle kına gecelerinde her detayla bizzat ilgileniyor, bindallısından kına mekanının süslemesine kadar ilgileniyoruz. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarımızda hem geleneksel Türk kültürümüzden izler, hem de modern dokunuşlar görebilirsiniz. Çiftlerimizden her eğlencenin sonunda güzel yorumlar ve beğeni alıyoruz.

●Hizmetler
Starz Organizasyon’un en beğenilen Ankara kına organizasyon şirketlerinden biri olmasının nedeni, çiftlerimize kına gecelerine dair ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde sunuyor olmamız. Zengin bindallı ve kaftan alternatiflerimizi deneyebilir, dilerseniz gece boyunca birkaç kez kostüm değiştirebilirsiniz. Kına gecenize davul şovlarla şaşalı bir giriş yapabilirsiniz. Size özel kına ekibinizle hoş bir dans performansı sergilemeniz de mümkün.

Kına müziği, kına takımı ve kına törenine dair tüm detaylara birlikte karar veriyor ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir gece düzenliyoruz. Bu özel gecede semazen, zenne veya oryantal gösterileriyle eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyabiliriz. Modern bekarlığa veda eğlencelerini deneyimlemek isteyen çiftlerimize çok renkli bir gece vadediyoruz. Dilerseniz organizasyonlarınız için dışarıdan aksesuar da kiralayabiliriz.

●Dekorasyon / Süsleme
Kına ve bekarlığa veda partisi eğlenceleriniz için talep ettiğiniz tüm temalara uygun süsleme ve dekorasyon yapabiliriz. Kına gecelerinde ise geleneksel olduğu kadar modern ve yenilikçi tema çalışmaları yapıyoruz. Kına tahtları, beyaz ve kırmızı kumaşlar, tüller ve elbette kına gecesinin vazgeçilmezi kırmızı güllerle size çok özel bir konsept yaratabiliriz. En dekoratif obje ve süslemelerle hayalinizdeki kına gecesini ortaya çıkartmak bizim işimiz!

●Ek Hizmetler
Starz Organizasyon bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm davetlerimizde profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti verebiliriz. Dilerseniz düğün belgeseli çekiminizi yaparak bu özel gecenin unutulmaz bir anıya dönüşerek ölümsüzleşmesini sağlayabiliriz. Nişan, kına ve söz gibi özel davetlerinizin dört dörtlük bir şekilde geçmesini istiyorsanız, siz de Starz Organizasyon’u tercih eden mutlu ve şanslı çiftlerimizden olabilirsiniz.

Ankara’nın en renkli kına organizasyonlarında bizim imzamız var. Düğünler kadar çok konuşulan davetlerimizde çiftlerimizin hayallerini gerçek kılıyor, Starz Organizasyon çatısı altında hayal bile edemeyeceğiniz en gösterişli kına ve bekarlığa veda organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. Ankara kına organizasyon fiyatlarımızla ilgili bilgi edinmek için yandaki formu eksiksiz doldurabilir veya sayfanın altında bulunan iletişim bilgilerimizden irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    karargahtepe mah. sanatoryum cad. no:61/A keçiören ankara

  • Haritadaki Konumu

    Starz Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.