Şimşek Organizasyon

E-posta Gönder

  • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Şimşek Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Şimşek Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şimşek Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şimşek Organizasyon Hakkında

Kına gecenizde kendinizi özel hissetmek ister misiniz? Şimşek Organizasyon ekibiyle bu mümkün! Profesyonel organizasyon ekibi ve nedime gruplarıyla hazırlıklarınıza başlıyoruz. Gecenin görünmeyen yüzleri oluyor, sizi eksiksiz tasarlanmış özel bir geceye davet ediyoruz. Elbette bunun için hazırlık süreci çok önemli. Neden mi?

İsteklerinizi öğrenerek Ankara kına organizasyonunuz için çalışmalara başlıyoruz. Bu sayede tarzınıza uyan aksesuarları istediğiniz konsepti oluşturmak için seçiyor, hayallerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Sırasıyla mekan düzenlemeleri, süslemeler ve organizasyon yönetimine odaklanıyoruz. İlk olarak tercih ettiğiniz mekan için en doğru düzenlemeleri yaparak konuklarınızın konforlu ve rahat olmalarını sağlıyoruz. Süslemeler ise tamamen konseptinize göre değişiklik gösteriyor. Mesela; geleneksel kına konsepti için kırmızı renk aksesuar ve dekorlar tercih ediyoruz. Prenses kınası ve pembe renk de sıklıkla tercih ediliyor. Ancak rengarenk modeller ve fark yaratan bir şıklıksa tercihiniz bu da mümkün. Bu yüzden de kaftanınızı ve kına takımınızı harika bir uyumla dikkat çekici olacak belirlemeye dikkat ediyoruz.

Bu harika gecenin eksiksiz olmasını ise organizasyon yönetimi görevimizle sağlıyoruz. Kına yolundan geçerek dans pistine geldiğiniz anda her şey için bir planlama yapıyoruz. Sizi kına tahtına alıyor, nedime gruplarıyla şovlar yapıyoruz. Dilerseniz, kına ritüellerinde de yanınızda olan bir nedime ekibi tercih edebilirsiniz. Sırası ile tamamlanan ritüeller ve merasim ardından kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sizi bekliyor… Üstelik konuklarınız da ekibimiz sayesinde en iyi şekilde ağırlanırken her an mutlu olmanız geceden, memnun kalmanız sağlanıyor. Alanında uzman çekim ekibimizle her anınız ölümsüzleştiriliyor. Kına albümünüz ve dış mekan çekimleriniz için de yanınızda olduğumuzu söylemeden geçmeyelim.

Siz de Ankara kına organizasyon firmaları arasında Şimşek Organizasyonu tercih ettiyseniz, pişman olmayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.