Saraylı Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Saraylı Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500 TL'den az

Saraylı Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Saraylı Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Saraylı Kına Organizasyon Hakkında

Kişiye özel konseptlerle planladığımız kına gecelerinde ihtiyaçlarınıza muhteşem bir şekilde cevap veren hizmet anlayışımızla Ankara’da faaliyetteyiz. Saraylı Kına Organizasyon olarak yenilikçi düşünce yapısına sahip organizasyon adına her sene kendini geliştiren bir ekibiz. Her sene değişiklik gösteren kına gecelerinde biz de yaratıcılığımızı konuşturuyor farklı konseptler oluşturuyoruz. Organizasyon planlama sürecini tüm profesyonelliğimiz ve güler yüzümüzle yürütüyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Düğün hazırlıklarıyla ilgilenirken kına gecenize ayıracak zamanınız kalmayabilir. Biz sizin için birçok detayı düşünüyor muhteşem bir planlamayla bugüne hazırlık yapıyoruz. Sizin için istediğiniz tüm ayrıntılarla tek tek ilgilenerek organizasyonunuz için alternatifler sunuyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemli bu nedenle sohbet esnasında isteklerinizi öğreniyoruz. Sizi daha yakından tanıyarak tarzınıza en uygun konsepti beğeninize sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz eğlenceniz süresince hep yanınızda oluyor ve böylece olası bir aksiliği ortadan kaldırıyoruz.

Mekânınızı muhteşem dekor ve aksesuarlar süslüyor, şölen tadında bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi. İhtişamı ile büyüleyen kına tahtını alanın en güzel köşesine yerleştiriyor, tahtın üstünü tül cibinik etrafını ise nedimelerin oturabileceği minderlerle hazırlıyoruz. Yaş ve kuru kına, nedime bileklikleri, tef, hediyelikler gibi organizasyonlarınızda kullanacağınız her şeyi biz hazırlıyoruz.

Kına ekibimizin muhteşem dansları eşliğinde size ve davetlilerinize görsel bir şölen yaşatıyoruz. Dj performans hizmetimiz ile bugünü gerek hüzünlü herek hareketli şarkılar eşliğinde tam da dilediğiniz gibi kutlayabileceksiniz. Müzik listesini de istediğiniz gibi oluşturma imkânımız da bulunuyoruz.


Saraylı Kına Organizasyon Ankara olarak size yıllar geçse de unutamayacağınız bir kına gecesi garantisi veriyoruz. Hayallerinizin gerçekleşmesine artık bir adım uzaktasınız. Hizmetlerimiz ve sizin için neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kanuni Mah.Osmangazi Cad. 945.Sok. 1/A Ufuktepe, Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saraylı Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.