Prenses Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Prenses Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Prenses Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Prenses Organizasyon Hakkında

Kına geceniz çok özel ve farklı mı olsun istiyorsunuz? Eşsiz eğlence ve size özel tasarımlarla kına gecenizi Prenses Organizasyon farkı ile planlayalım ve farklılaştıralım.

Yılların verdiği tecrübe, kişiye özel tasarımları ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile Prenses Organizasyon kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi ve nişan organizasyonu ile evliliğe ilk adımlarını atan çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor.

Klasik ve sıkıcı kına gecelerini unutun, Ankara’nın özgün ve göz kamaştırıcı organizasyonlarının mimarı Prenses Organizasyon’u arayın ve teklif alın!

Prenses Organizasyon’un profesyonel kına kızları ekibi dans ve şovlarıyla sizi ve misafirlerinizi eğlendirirken, tasarımcıları size özel hazırladıkları süslemeleriyle göz kamaştıracak. Kınası yapılacak gelin adayı ise tahtlarda ağırlanacak ve sadece gecenin tadını çıkaracak.

Prenses Organizasyon klasik kına gecesi organizasyonlarını daha özgün hale getirmek amacıyla alanında uzman kına kızları, kına tahtı, kaftan, kına malzemeleri sunmasının yanı sıra kına gecesine özel ikram-sunum masası hazırlanması, kişiye özel hazırlanan tasarım afiş ve panolarla renkli fotoğraf çektirme köşeleri oluşturulması ve özel tasarım kına hediyelikleriyle unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlar.

Prenses Organizasyon Bekarlığa Veda Partileri ise gelin adayları ve arkadaşlarına bolca eğlence vaad ediyor. Giderek yaygınlaşan bekarlığa veda partileri ile istediğiniz mekan bu geceye özel hediyeler, gelin t-shirtleri, duvaklar ve hayal ettiğiniz pek çok süsleme ile size özel hale geliyor.

Nişan organizasyonu ile de ilk kez damat adayı ve ailesini ağırlayacak gelin adaylarının yanında oluyor Prenses Organizasyon. Profesyonel tasarım ve organizasyon ekibimiz bu özel günler için eviniz veya seçtiğiniz mekanı nişan sunum masası, fotoğraf çektime ünitesi, nişan tepsileri ve hediyelikleri ile süsler ve geleceğe unutulmaz anılar bırakmanızı sağlar.

Kusursuz bir organizasyon zaman, kendini adama, yaratıcılık ve uzmanlık gerektirir. İşte Prenses Organizasyon bunun için var.

Tarihinizi belirleyin ve erken rezervasyon ile hem yerinizi ve hem de avantajlı fiyatlarımızı garantileyin.

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mh. 49 Sk. No:10/D

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Prenses Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.