Prenses Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

My Day Organizasyon
40 2 13

Çankaya

My Day Organizasyon

1.500 TL'den az
Düğün Dansı Merkezi
33 9 11

Yenimahalle

Düğün Dansı Merkezi

1.500 TL'den az
Taris Organizasyon
13 9

Altındağ

Taris Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Kına geceniz çok özel ve farklı mı olsun istiyorsunuz? Eşsiz eğlence ve size özel tasarımlarla kına gecenizi Prenses Organizasyon farkı ile planlayalım ve farklılaştıralım.

Yılların verdiği tecrübe, kişiye özel tasarımları ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile Prenses Organizasyon kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi ve nişan organizasyonu ile evliliğe ilk adımlarını atan çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor.

Klasik ve sıkıcı kına gecelerini unutun, Ankara’nın özgün ve göz kamaştırıcı organizasyonlarının mimarı Prenses Organizasyon’u arayın ve teklif alın!

Prenses Organizasyon’un profesyonel kına kızları ekibi dans ve şovlarıyla sizi ve misafirlerinizi eğlendirirken, tasarımcıları size özel hazırladıkları süslemeleriyle göz kamaştıracak. Kınası yapılacak gelin adayı ise tahtlarda ağırlanacak ve sadece gecenin tadını çıkaracak.

Prenses Organizasyon klasik kına gecesi organizasyonlarını daha özgün hale getirmek amacıyla alanında uzman kına kızları, kına tahtı, kaftan, kına malzemeleri sunmasının yanı sıra kına gecesine özel ikram-sunum masası hazırlanması, kişiye özel hazırlanan tasarım afiş ve panolarla renkli fotoğraf çektirme köşeleri oluşturulması ve özel tasarım kına hediyelikleriyle unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlar.

Prenses Organizasyon Bekarlığa Veda Partileri ise gelin adayları ve arkadaşlarına bolca eğlence vaad ediyor. Giderek yaygınlaşan bekarlığa veda partileri ile istediğiniz mekan bu geceye özel hediyeler, gelin t-shirtleri, duvaklar ve hayal ettiğiniz pek çok süsleme ile size özel hale geliyor.

Nişan organizasyonu ile de ilk kez damat adayı ve ailesini ağırlayacak gelin adaylarının yanında oluyor Prenses Organizasyon. Profesyonel tasarım ve organizasyon ekibimiz bu özel günler için eviniz veya seçtiğiniz mekanı nişan sunum masası, fotoğraf çektime ünitesi, nişan tepsileri ve hediyelikleri ile süsler ve geleceğe unutulmaz anılar bırakmanızı sağlar.

Kusursuz bir organizasyon zaman, kendini adama, yaratıcılık ve uzmanlık gerektirir. İşte Prenses Organizasyon bunun için var.

Tarihinizi belirleyin ve erken rezervasyon ile hem yerinizi ve hem de avantajlı fiyatlarımızı garantileyin.

İletişim

Müge Altun

  • Adres: Bahçelievler Mh. 49 Sk. No:10/D

Prenses Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!