Pir'a Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Pir'a Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Pir'a Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Pir'a Organizasyon Hakkında

Kına gecesi başta olmak üzere evlenme teklifi, gelin hamamı, nişan gibi hayatınızda bir kez yaşayacağınız mutlu anlarınıza ortak oluyoruz. Bu yolda en büyük amacımız; sizi dinleyerek birlikte planlamalar yaparak yükünüzü hafifletmek ve süreç sonunda hayallerinizi gerçeğe dönüştürmüş olmak. Hadi başlayalım!

Ankara kına organizasyon firmamızla, iletişime geçtiğinizde sizi güler yüzlü ekibimizle karşılıyoruz çünkü kendinizi rahat hissetmeniz bizi dost olarak görmeniz bizim için oldukça önemli. Daha sonra detaylı bir şekilde kına paketlerimizden sunduğumuz hizmetlerden bahsediyoruz. Seçimlerinizi yaptıktan sonra planlama aşamasına geçiyor; ikramlarla, danslarla ve daha birçok sürprizlerle görsel bir şov oluşturuyoruz.

Kına paketlerimizin genel içeriğinden bahsetmemiz gerekirse;

3 kişiden oluşan kadın kına ekibi,

Misafirlerinizi gül ve lokum eşliğinde karşılama,

Seçtiğiniz renk ve modelde kına tahtı,

Kına merasiminiz için yaş, misafirleriniz için kuru kına,

Gelin için yüz örtüsü,

Gelinin arkadaşlarına kaftan, el gülü ve el mumu,

Gelin ve arkadaşları için renkli kuşaklı şov,

Özenle hazırlanmış karşılama masası,

Hoş geldiniz panosu,

Seçiminizi yaptığımız müzik arşivi ve DJ. Bu saydığımız hizmetlere ek olarak; oryantal şov, kemera ve fotoğraf, kına ve kuruyemiş keseleri, Hint kınası, hatıra perdesi, kahveci güzeli, lokma standı, tarot falcısı, hediyelikler, mekan süsleri ve bindallı gibi hizmet ve olanaklarımız da bulunuyor. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğinizi seçip muhteşem bir organizasyon süreci geçirebilirsiniz. Eğer organizasyon akışı ve hizmetler konusunda aklınızda soru işareti olursa daha önce yaptığımız organizasyonlardan örnekler gösterebiliyoruz. Böylece sağladığımız her imkan kafanızda canlanıyor ve gerekli gördüğünüz yerde değişiklik talep edebiliyorsunuz. Eğer bu değerli gecede yanınızda Pir'a Organizasyon ekibinin olmasını istiyorsanız; kına organizasyon Ankara fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.