Newesta Organizasyon

E-posta Gönder

  • Altındağ, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

Newesta Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Newesta Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Newesta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Newesta Organizasyon Hakkında

Ankara’da yıllardır kına organizasyonlarına başarılı bir şekilde Newesta Organizasyon adıyla hizmet veriyoruz. Üstelik sadece kına değil nişan ve düğün gibi sevdiklerinizle birlikte kutlayabileceğiniz özel günlerinize de profesyonel ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Halk oyunları eğitimi almış personelimizle davetlerinizi adeta şova dönüştürüyoruz.

Kına eğlenceleri en eski Türk geleneklerimizden bir olarak günümüzde hala varlığını sürdürüyor. Geleneksel motifleri modern detaylarla harmanlayarak eğlenceli davetler organize etmeye her daim özen gösteriyoruz. Kına merasiminiz öncesi sizinle tanışarak hem isteklerinizi anlıyor hem de daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı örnekleri size gösteriyoruz. Nasıl bir eğlence organize etmek istediğiniz konusunda uzun toplantılar yapıyor ve isteklerinizi not alıyoruz. Kına eğlencenizin yapılacağı mekanı inceleyerek hangi aksesuarları nereye konumlandırabiliriz kontrol ediyoruz. Kına geceniz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı yönlendiriyoruz. Sizin kaftan ve bindallınıza uygun şekilde giyinen nedimelerimizin sizi eğlenceniz boyunca bir dakika bile yalnız bırakmayacaklarına emin olabilirsiniz. Kalabalık nedime grubumuzla dans gösterileri ve davul şov eşliğinde gelin çıkışınızı yapıyoruz. Üzerinde isminizim yazılı olduğu tüylü teflerle sürekli oyun oynana konuklarınızın keyifli olduğu bir kına gecesiniz Nevesta Kına Organizasyon olarak size vaat ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerin sadece bununla sınırlı kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Altın sarısı renklerin bir araya geldiği bir kına tahtının etrafını kırmızı tüllerle sararak ihtişamlı bir atmosferi size sunuyoruz. Renkli LED ışıklarla kına cibinliğini aydınlatarak güzel bir görüntü elde ediyoruz. Volkan gösterisi ve konfeti şovlarla dans pistinize hareketli bir görünüm katıyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve Nevesta Organizasyon fiyatlarını öğrenmek ister misiniz? Öyleyse yapmanız gereken tek şey sayfanın üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.