Nehir Aras Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nehir Aras Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Nehir Aras Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nehir Aras Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Nehir Aras Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında bir organizasyonla kutlamaya ne dersiniz?

Nehir Aras Organizasyon Ankara olarak Sincan’da profesyonel ekibimizle birlikte kına gecelerinizi şölene dönüştürüyoruz. Siz düğün hazırlıklarınızla ilgilenirken kına gecesi kutlamanıza ayıracak zamanız kalmayabilir. Biz de sizin için istediğiniz tüm detaylarla tek tek ilgilenerek size seçenekler sunarak kız arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına organizasyonlarınızda hayalinizi sınırlandırmadan bütün her şeyi yapabiliyoruz. Sağladığımız hizmetler neler mi?

-Size özel birçok konsept sunuyoruz. Hint konsepti, Osmanlı konsepti ve modern tarzda konsept sunarak alışılmışın dışında bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

-İhtişamıyla göze hitap eden kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru kına tahtını davet alanınızın en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

-Bindallı renk seçenekleriyle size kırmızı, mor, pembe olmak üzere birçok renk çeşitleri sunuyoruz.

-Kına tepsisinden tutunda kına mumuna kadar hizmetlerimiz bulunuyor ayrıca konuklarınız için kına taçları pullu mendiller, yelpaze, konuşma balonları ve el zillerini yerleştirdiğimiz masa hazırlıyoruz.

-Mekân girişine konuklarınızı karşıladığımız “Kınamıza Hoşgeldiniz.” Yazılı pano kuruyoruz.

-Kına gecesi ve bekarlığa vedanın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden biri olduğunu biliyoruz. Eğlencenizi daha hareketli hâle dönüştürmek için kına ekibimizin sergilediği danslarla sizi eğlendiriyor, davul şovuyla organizasyonunuza çeşitlilik kazandırıyoruz.

-Organizasyonunuzun başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyor ve böylece sorunsuz bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz.

Rüyalarınızdan aldığımız ilhamla kına gecelerinizi unutulmaz bir masala dönüştürüyoruz. Nehir Aras Organizasyon olarak çiftler tarafından tercih edilen Ankara kına organizasyon şirketlerinden biriyiz. Siz profesyonel bir ekibin kına organizasyonlarınızı planlamasını istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.