• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nar Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Nar Events Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nar Events Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nar Events Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarına yeni ve modern dokunuşlar yapmak için kurduğumuz firmamız, bugüne kadar birçok gelin adayının hayallerine şahitlik etti. Sıradaki şanslı gelin adayımız neden siz olmayasınız?

Nar Events ekibi, her biri işinde uzman, güler yüzlü kişilerden oluşuyor. İhtiyaç ve isteklerinizle yakından ilgilenen bu ekibimizden dilediğiniz yardımı ve desteği alabiliyorsunuz. Tabii bu aşamaya gelmeden önce bizimle iletişime geçtiğinizde sizi nasıl bir süreç bekleyecek, biraz ondan bahsedelim;

Öncelikle hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi vermek. Görüşme günü geldiğinde, ilk olarak nasıl bir kına gecesi konsepti istediğinizi soruyoruz. Eğer aklınızda bir konsept yoksa en çok tercih edilen kına gecesi konseptlerinden örnekler gösteriyoruz. Tamamen içinize sinen bir süreç geçirmenizi istediğimizden karar aşamasında hassas davranıyoruz. Konseptinize karar verdikten sonra kına paketlerimizden bahsediyor; bütçenize en uygun olan paketi seçmenize de yardımcı oluyoruz.

Ankara kına organizasyon paketlerinden çok farklı ve zengin kına paketlerine sahibiz. Peki paket içeriğinde ne gibi hizmetlerimiz var, hemen açıklayalım;

-Lokum ve gül suyu eşliğinde misafir karşılama,

-Kına konseptinize göre kostüm giyecek 4 nedime kız,

-Davul, tef veya yelpaze ile gelin çıkışı,

-Gelin hanıma özel 2 adet dans gösterisi,

-Kına konseptine göre sultan masası süsleme,

-Testi kırma oyunu,

-Rengarenk kemeri gösterisi,


-45 poz hediye olacak şekilde fotoğraf çekimi ve kamera kaydı.

Bu hizmetlerimize ek; kaftan, gelin örtüsü ve eldiveni, damat örtüsü ve eldiveni, kına tepsisi ve sepeti, her biri 8’er adet; arkadaş kaftanı, el gülü, el mumu, nedime tacı, misafir tefi ve halay mendilleri, misafir sayısına göre kuru kına ve karşılama panosu gibi kına malzemelerini de bizden temin edebiliyorsunuz.

Sultanlara yakışır bir kına gecesi için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yenimahalle/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.