Med Event

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Med Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Med Event Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Med Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Med Event Hakkında

Mutluluğa atacağınız adımlarda Med Event Organizasyon yanınızda! Gösterişli ve eksiksiz bir kına gecesi için yardım almak isterseniz sizlere iyi bir haberimiz var. Med Event bu işi profesyonel olarak yapıyor ve kına gecelerinizi unutulmaz kılıyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Ankara’nın Keçiören ilçesinde faaliyete girdiğimiz ilk günden beri gelin adaylarımızın en eğlendiği organizasyonlardan biri olan kına gecelerini kusursuz bir şekilde düzenlemeyi amaçladık. Bunun için müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutuyor ve sizlerin her detayda mutluluğunuzu düşünüyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor, yeniliklere ve trendlere açık oluyoruz. En yeni konseptleri araştırıyor, en çok tercih edilenleri derhal listemize katıyoruz.

Gelin adaylarımızla öncelikle istedikleri konseptler hakkında konuşuyoruz. Belirledikleri bir tarz varsa öğreniyor, yoksa son yıllarda en çok tercih edilen konseptleri öneriyoruz. Mesela pembe tül, balon ve süslemelerle gerçekleştirilen prenses konsepti, ya da geleneksel detaylarla tamamlanan Osmanlı konsepti gibi. Hangi konsepti seçerseniz seçin ufak ayrıntılarla dahi bu konsepti tamamlıyoruz.

Bu işlemlerde sizinle güler yüzlü ekibimiz ilgileniyor. Bizi tercih ettiğiniz ilk andan itibaren maksimum ilgiyi gösteriyor, gecenin sonuna kadar yanınızda oluyoruz. Evet yanlış duymadınız! Med Event kına gecelerinde personel temini de sağlayabiliyor. Yani gecenizi hazırladıktan sonra ekip olarak yanınızda olabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Kına gecelerinin en çok tercih edilen aksesuarları olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına süslemeleri, bindallı ve kaftanı belirlediğiniz konsepte göre temin ediyoruz. Aynı zamanda sizlere kına ekibi hizmeti de sunabiliyor, davul Showlarıyla farklı bir koreografi yapma şansı sağlayabiliyoruz.

Tüm bu bilgiler ışında sizin için doğru adres Med Event ise yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Yükseltepe Mah. 1818 cad. Vadikent Sitesi 3C Blok

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Med Event Yol Haritası

Med Event Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Serira & Atalay

Düğün Tarihi: 04.08.2017


Yaptıkları işte çok profesyonel olduklarını daha ilk görüşmenizde hissedeceksiniz .. Müthiş bir enerjileri var ve ekip harika. Insanın en özel en kıymetli anlarını doğru insanlara emanet etmesi gerek çünkü bu gunlerin bir tekrarı yok . Stresten uzak sadece keyif aldığınız bir organizasyon hayal... devamı 

Seda

Düğün Tarihi: 15.09.2018


Yakın bir arkadaşımın kına gecesi için firmadan organizasyon hizmeti aldık. Çok memnun kaldık. Ekip çalışanları işlerinde çok profesyonel olmakla beraber samimi ve çok güleryüzlüler. Ankara firması olmasına rağmen, yakın illere de hizmetleri var. Bizi kırmayıp geldiler ve kusursuz bir kına gecesi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.