Mavi D Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Mavi D Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Mavi D Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mavi D Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mavi D Organizasyon Hakkında

Her daim büyük bir zevk alarak yaptığımız işimizde aşkınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 12 yılı geride bıraktığımız bu yolculukta nişandan kınaya, bekarlığa veda partisinden düğüne evlilik sürecinizde geçtiğiniz her yolda, her etkinliğinizde size eşlik ediyoruz.

Eğer Ankara kına organizasyon firmaları arasında kendiniz için en uygun firma arayışına girdiyseniz tam bu aşamada kendimizi tanıtmak ve yaptığımız işlerden bahsetmek isteriz.

Sizinle görüşmelere başladığımızda ilk olarak sizden hayalinizdeki konsepti anlatmanızı istiyoruz. Sonrasında ise isteğiniz doğrultusunda konseptinizi geliştirme üzerinde yoğunlaşıyoruz. Mekânın düzenlemesinde kullanılacak masa ve sandalyeler için seçenekler sunuyoruz. Yuvarlak ve şölen masa seçeneklerimiz ile ağırlıklı olarak tiffany ve napolyon türünü kullandığımız sandalye seçeneklerimiz arasından uygun olanlarını belirliyoruz.

Her sezon yılın trendlerine uygun olacak şekilde hazırlanan renk alternatiflerimizden konseptinize uygun renkleri seçerek masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. En uygun aksesuar ve süslemelere karar verdikten sonra düğün mekânınızı sizin ve konuklarınızın keyifli dakikalar geçirmesi için hazır hale getiriyoruz.

Kına organizasyonlarında sahip olduğumuz geniş aksesuar yelpazemiz ile kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir gece düzenliyoruz. Aksesuar olarak size sunduğumuz seçenekler arasında bindallı, kaftan, dilek feneri ve ayrıca kına töreninize dair ihtiyacınız olan kına mumu, kına tepsisi ve kına takımı gibi detaylar yer alıyor.

Kına gecenize davul showlarla ve kına ekibimizin özel olarak hazırladığı dans koreografileri ile renk katıyoruz.

Siz de eğlenceli bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız 1200 TL’den başlayan fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi Haymana Caddesi 136/4 Gölbaşı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mavi D Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.