Karadağ Fotoğraf & Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çubuk, Ankara.

Ekiple Tanışın

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Hakkında

Organizasyon sektörüne uzun zaman önce giriş yapan Karadağ Fotoğraf & Organizasyon ailesi olarak kına gecenizi benzersiz kılacak konseptler için sizi bekliyoruz. Çünkü hayallerinizi süsleyen anları masallardaki gibi tasarlayan profesyonel bir ekibimiz var. Kalitemiz, özenli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Bunun için modayı ve kına organizasyon sektörünü de yakından takip ediyoruz. Ankara kına gecesi organizasyon şirketleri arasında yer alırken %100 müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet veriyoruz.

Karadağ Fotoğraf & Organizasyon Çubuk’taki adresimizde çiftimizle buluşuyoruz. Düğün mekanı belirleyen çiftlerimizle mekanda da görüşme düzenleyebiliyor, nasıl bir konsept istedikleri hakkında hoş bir sohbet ediyoruz. Kına konsepti için birçok farklı renkte taht ve kına masası dekorasyonu yapıyoruz. Konsept renkleriyle uygun bir taht ve kına takımı ile mekanın en güzel köşesini tasarlıyoruz. Sizin gece boyunca konforlu olduğunuzu ve kendinizi özel hissettiğinizi bilmek istiyoruz. Ayrıca; mekan süslemesi, tefler, davul ve konuklarınızın buyur edildiği masalarda da benzer renklerde aksesuarlara yer veriyoruz. Şıklığınıza şıklık katan kaftanınızı da seçiyoruz. Taht ve kaftan seçimini gecenin en önemli adımları olarak görüyoruz. Kaftan seçeneklerimiz arasında her renk ve desen de mevcut. Seçiminize göre nedimeleriniz için de bindallı temin ediyoruz.

Ayrıca Osmanlı’dan beri vazgeçilmeyen gelin hamamı organizasyonlarını da tasarlıyoruz. Eski ritüelleri gerçekleştirmek için hamamda gül yaprakları ve mumlarla süslemeler yapıyoruz. Dilerseniz; özel ikramlarla keyifli bir eğlence için kadın DJ, davul ve darbuka eşliğinde müzik ziyafeti yaşamanızı sağlıyoruz. Kına gecelerindeki gibi eğlencenize renk katan oryantal şovlar ve fotoğraf çekimleri de yapabiliyoruz.

Uzun lafın kısası bir organizasyon şirketinden beklediğiniz her şeyi tek bir çatı altına topladık. Catering, fotoğraf-video çekimi, müzik, dans şovlar, eğlence ve kadın DJ performanslarla unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Kına konseptleri için süslemeyle birlikte hediyelik eşya ve kına merasimi eşyalarını da temin edebildiğimizi biliyor muydunuz?

Çubuk Karadağ Organizasyon iletişim formunu doldurarak tüm bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.