Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Jest Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Jest Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Jest Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Jest Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Jest Kına Organizasyon Hakkında

Düşlerinizi süsleyen bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız en az sizin kadar bu eğlenceye önem veren bir ekiple çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunan, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle Jest Kına Organizasyon’la kına gecesine eşlik etmek için can atıyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Daima en iyisi olmaya çalışarak her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Bindallı, kaftan, duvak ve kına takımı gibi aksesuarları kiralayarak sizi yüklü ödemeler yapmaktan kurtarıyoruz. Düğün süreciniz boyunca size eşlik edecek bir nedime ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Tercih ettiğiniz bindallınıza uygun renklerde nedimelerimizi de giydirerek aranızda görsel bir bütünlük oluşmasını sağlıyoruz. Tül, LED ışıklar ve tüylerle süslediğimiz davullarımızı kına merasiminiz boyunca durmadan çalıyor sizi ve misafirlerinizi oynamaya çağırıyoruz. Sadece bunları yapıyoruz sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kına merasimlerinin en önemli kısmı olan kına tahtı hizmetimizden de bahsetmek isteriz. Eğlencenizi yapacağınız mekânın en göz alıcı konumuna halıyı seriyor üzerine beğendiğiniz kına tahtını kuruyoruz. Kına tepsisi, nedime minderleri ve çiçek aranjmanları ile estetik bir alan yaratıyoruz. Siz kendinizi sultan gibi hissederken hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek kalmadan ekibimizle her şeyi planlıyor ve uyguluyoruz.

Beğenileriniz doğrultusunda hizmet veren ve Ankara organizasyon firmaları arasında sayılı yerlerden biri olan Jest Kına Organizasyon ekibiyle tanıştığınızda her şeyin kolaylıkla ilerlediğini fark edeceksiniz. Ekibimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, organizasyonlara ait paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunu Jest Kına Organizasyon için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Kale Mah. Güllük Sk. Altındağ / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Jest Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.